Rekolekcje dla rodzin

Rekolekcje dla rodzin
29 Kwietnia 12:00
Loretto koło Wyszkowa Loretto

Pogłębienie więzi rodzinnych to czas rekolekcyjno-warsztatowo-rekreacyjny dla całych rodzin w leśnym Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto (60 km od Warszawy) w dniach 29 kwietnia - 2 maja 2017. Rekolekcje „Pogłębienie więzi rodzinnych” skupią się na temacie budowania podstawowych więzi w rodzinie: z Bogiem, z małżonkiem, z dziećmi. Będą propozycją pokazania jak można zmierzyć się z trudnościami, które przeżywamy w małżeństwach i rodzinach. Zaplanowane są konferencje, warsztaty, dużo zajęć rekreacyjnych i czas łaski przed Bogiem. Zajęcia dla małżeństw, dzieci i całych rodzin.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie...

Anna i Marek Skrypko - małżeństwo z 15-letnim stażem. Są rodzicami czwórki dzieci. O swoim fundamencie, doświadczeniu budowania relacji w małżeństwie i rodzinie, dorastaniu do ojcostwa, macierzyństwa, przełomowych decyzjach, obawach, słabościach, radościach, sukcesach, rozwiązaniach, konsekwencjach ... i wielu innych sprawach powiedzą na rekolekcjach w Loretto pod Wyszkowem „Pogłębianie więzi rodzinnych”.

Iza i Piotr Kondraciuk – Małżeństwo z 15-letnim stażem, rodzice trójki dzieci. Iza – nauczyciel chemii, współtwórca Laboratorium Młodego Mistrza i Odkrywcy. Czynnie zaangażowana w ruch Domowego Kościoła. Piotr – wieloletni trener sportowy dzieci i młodzieży. W ramach Białostockiej Akademii Rodziny prowadzi autorskie zajęcia integracyjno-sportowe „Ojciec-Syn”.
Siostry loretanki
Rekolekcje rozpoczynamy 29 kwietnia o godzinie 12.00, zakończenie po południu 2-go maja.
Zgłoszenia i informacje
rekolekcjewloretto@gmail.com
tel 511 219 439
www.loretanki.pl

Rozpocznij korzystanie