Wakacyjne rekolekcje dla rodzin. Odpoczynek z Bogiem. Uzdrowienie relacji w rodzinie

Wakacyjne rekolekcje dla rodzin. Odpoczynek z Bogiem. Uzdrowienie relacji w rodzinie
1 Lipca 12:00
Loretto (60 km od Warszawy) Loretto

Rekolekcje dla rodzin 1 - 5 lipca 2017 w leśnym Loretto koło Wyszkowa. W czasie rekolekcji przypomnimy sobie dar powołania do życia w małżeństwie i rodzinie. Proponujemy warsztaty dla małżeństw oraz rodzin, rodzinne zajęcia rekreacyjno – sportowe. W ciszy loretańskiej przyrody będziemy wspólnie modlić się , bawić oraz słuchać i słyszeć siebie… Podczas warsztatów zapewniamy opiekę nad dziećmi w każdym wieku. Przyjedź! Nigdy nie jest za późno na uzdrowienie relacji w rodzinie! Ofiaruj siebie i rodzinę Matce Bożej Loretańskiej !

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie...

Prowadzący:
Beata Humięcka - Pedagog, edukator profilaktyki uzależnień oraz współautor i realizator wielu programów, warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych z zakresu profilaktyki zachowań dysfunkcyjnych. Obecnie jest słuchaczką podyplomowych studiów nauk o rodzinie. Od kilku latach dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas rodzinnych rekolekcji.
Iza i Piotr Kondraciuk – Małżeństwo z 15-letnim stażem, rodzice trójki dzieci. Iza – nauczyciel chemii, współtwórca Laboratorium Młodego Mistrza i Odkrywcy. Czynnie zaangażowana w ruch Domowego Kościoła. Piotr – wieloletni trener sportowy dzieci i młodzieży. W ramach Białostockiej Akademii Rodziny prowadzi autorskie zajęcia integracyjno-sportowe „Ojciec-Syn”.
Siostry Loretanki
Rozpoczęcie 1 lipca godz 12.00, zakończenie 5 lipca godz. 15.00.
Zapewniamy opiekę nad dziećmi.
Info i zapisy
rekolekcjewloretto@gmail.com
tel.: 511 219 439

Rozpocznij korzystanie