Przyłącz się do modlitwy za Kościół i papieża

Chcesz mieć wpływ na losy Kościoła i świata? Przyłącz się do modlitwy.

W tym miejscu deklarowaliśmy modlitwę za Kościół po rezygnacji Benedykta XVI. Od kilku miesięcy mamy nowego - wymodlonego papieża Franciszka. Nadal jednak można tu zadeklarować swoją modlitwę za Kościół, papieża Franciszka i papieża seniora Benedykta XVI. Aby Kościół - wspólnota ludzi wierzących - postępował zawsze tak, jak oczekuje tego od nas Chrystus i z radością przyjmował papieskie wskazania.

Napisz jaką modlitwę chcesz odmawiać w tych intencjach, jak często i jak długo. Czasem lepiej podjąć zobowiązanie na krótko i je odnowić, niż na długo i nie móc go później dotrzymać. To może być codzienna dziesiątka różańca, Koronka do miłosierdzia Bożego…

Tej akcji kończyć nie warto :-)

Kliknij by dodać

«« | « | 1 | » | »»

Uwaga! Lista została zamknięta.

anna
08.09.2013 17:35
Boże proszę o mądrych roztropnych księży i dobrych doratców duchowych,a zwłaszcza przy spowiedzi.
Julia4-8
21.08.2013 22:37
Wszelkie potrzebne im łaski, Ojcu Świętemu Franciszkowi oraz papieżowi seniorowi Benedyktowi XVI niech Bóg użyczy poprzez wszelkie modlitwy moje, modlitwy bliźnich, chociażby poprzez dziesiątkę różańca. Niech Bóg błogosławi.
Barbara
24.04.2013 12:14
Ojcze Święty Franciszku z okazji Twoich imienin życzę Tobie aby Boża opieka towarzyszyła Tobie zawsze i wszędzie,żebyś zawsze podążał drogą Bożą,nigdy zaś drogą kobiecej urody.Niech Ci Pan Bóg w tym dopomoże i uchroni przed pokusą pożądania dwóch sióstr !które stały się przyczyną cierpienia Twego poprzednika.Te siostry to Polki ,które już wywarły na Tobie wrażenie.Obudz się zanim nie jest zapóźno.Pozdrawiam Waszą Świątobliwość serdecznie i z miłością sera ,która jest najwartościowsza.
Barbara
16.04.2013 17:49
Z okazji urodzin Waszej Świątobliwości przesyłam serdeczne życzenia zdrowia,wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze oraz długich ,długich lat życia.Niech strzeże Cię Ojcze Święty i prowadzi Boża Opieka. Serdecznie i z miłością pozdrawiam Cię Ojcze Święty Benedykcie 16 i zapewniam o mojej modlitwie.
Basia
27.03.2013 14:45
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych pragnę złożyć Waszej Świątobliwości serdeczne życzenia aby Zmartwychwstały Chrystus przyniósł Waszej Świątobliwości spokój ,obdarzył pokojem.Aby w Twoim sercu Ojcze Święty Benedykcie16 zawitała radość Wielkanocnego Poranka.Przesyłam pozdrowieniowe serdecznosci.

Pokaż wszystkie ( 478 )

Rozpocznij korzystanie