W intencji nienarodzonych dzieci

Ludzki wysiłek to zbyt mało, by ocalić życie nienarodzonych dzieci.

Módlmy się, by Bóg przemieniał serca wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób będą mieli wpływ na decyzję o życiu choćby jednego z tych najmniejszych.

Mamy nadzieję, że dzieci, które od nas odeszły, narodziły się dla nieba. Módlmy się za ich rodziny naznaczone bólem i wszystkich, których ich śmierć dotknęła, aby w Bogu odnaleźli pokój serca.

Odejście dziecka czasem wiąże się z winą dorosłego. Ogarnijmy modlitwą także tych, którzy w jakikolwiek sposób się do tej śmierci przyczynili, aby doświadczyli, że Bóg jest większy, niż ich serca.

«« | « | 1 | » | »»
Gość
11.07.2015 17:20
Dziękuję z całego serca wszystkim modlącym się za dzieci nienarodzone.Boże proszę o Błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla wszystkich.JEZU GDYBYM WIEDZIAŁA JAK BĘDĘ CIERPIEĆ NIGDY NIE DAŁABYM SIĘ namówić TAK SZYBKO Choć minęło tyle lat ten ból jest taki sam.Jezu dodaj mi sił czuję się nic nie warta.
Gość
04.06.2015 22:30
przebaczcie moje dzieci Alinko i Jasiu bo takie wam dalam imiona za to ze nie mialam dośc sily aby was urodzic nie moge wam zwrocic życia ale Blagam Mateczke Milosierną aby wam powiedziala że kocham was aby was przytulila bo ja nie moge.
Małgorzata
06.09.2014 21:09
Proszę o cud życia dla mojej siostry i jej nienarodzonego dziecka. Niech Bóg okaże swe miłosierdzie i opiekę nad Nimi. Niech błogosławi Alicji i strzeże jej i jej dziecka,aż do szczęśliwego rozwiązania.
matka
26.05.2014 06:18
boze, blagam w intencji nienarodzonego dziecka - we go pod swa opieke
pamiętająca matka
22.02.2014 19:45
Panie Jezu ,przebacz mi i obdarz życiem wiecznym mojego 30 letniego nienarodzonego syna.

Pokaż wszystkie ( 317 )

Dodaj intencję »

Rozpocznij korzystanie

Forum: ostatnio poruszane wątki