Reklama! banner 468x60 expand
Ma podążać za scrollem. Banner 468x60, który po najechaniu myszką rozwija się w dół, do rozmiarów 468x240, pikseli. Po zdjęciu kursora myszy wraca do swojego rozmiaru. Wyceniany za 1000 odsłon. Format gif,jpg,swf

Portret Kościoła w Chinach

Benedykt XVI przypomniał, że katolicy na całym świecie mają obowiązek modlitwy za Kościół w Chinach. Na magazyn poświęcony w dużej mierze sytuacji tej wspólnoty wiernych zaprasza Beata Zajączkowska.

Dzień modlitw za Kościół w Chinach to przypadający w najbliższy wtorek wspomnienie Maryi Wspomożycielki Chrześcijan z Szeszan. Benedykt XVI przypomniał, że katolicy na całym świecie mają obowiązek modlitwy za Kościół w Chinach. O naznaczonej cierpieniem i prześladowaniami sytuacji Kościoła w Chinach będę rozmawiać z ks. Konradem Kelerem [początek wywiadu około 2'30"].

Magazyn zakończą Okruchy Ewangelii. "Niech się nie trwoży serce wasze" - rozważanie do jutrzejszej Ewangelii [początek rozważania tuż przed 13' audycji].

Posłuchaj:

 

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie