Organizatorzy igrzysk w Los Angeles odnotowali rekordowe zainteresowanie wejściówkami – w systemie zarejestrowali się kibice ze wszystkich stanów USA i 200 innych krajów. W pierwszej fazie sprzedaży rozdysponowano już cztery miliony biletów.
Dwanaście milionów osób zarejestrowało się, aby móc kupić bilety, co jest historycznym przejawem entuzjazmu, a to dopiero początek – powiedział Reynold Hoover, dyrektor generalny komitetu organizacyjnego igrzysk.
Zarejestrowane w systemie osoby pochodzą z 50 stanów USA i 200 innych krajów.
W najbliższym czasie ruszy druga faza sprzedaży kart wstępu. W już zakończonej pierwszej rozdysponowano cztery miliony wejściówek. Jedna osoba może kupić maksymalnie 12 biletów na zawody sportowe i najwyżej cztery na ceremonie otwarcia i zamknięcia imprezy.
Igrzyska w Los Angeles rozpoczną się 14 lipca, a zakończą 30 lipca 2028 roku.
źródło: PAP
aktualna ocena | |
głosujących | |
Ocena |
bardzo słabe |
słabe |
średnie |
dobre |
super |
Darząc uśmiechem uszczęśliwiasz serce. Uśmiech podnosi na duchu zmęczonych, leczy ze smutku.
Eksperci o słabości systemu alarmowego. Wielu z nas nie wie, jak na taki alarm zareagować.