Komentarze 2
 • majster
  04.02.2019 19:06
  Pytanie takie. Czy jak ktoś nie ma kochającej rodziny, oddanych przyjaciół, albo wybitnej pozycji zawodowej czy społecznej, ma w ogóle szanse w szpitalu przeżyć? A dbanie o koleżeńskie relacje, świadczenie innym pomocy i przysług, niekoniecznie oznacza że odwdzięczą się tym samym... No i jeszcze, niekoniecznie wszyscy muszą być ministrami i poetami, wystarczy że potrafią naprawiać Serca...
  • Ynkao
   07.02.2019 09:05
   Do każdej sprawy podchodź z sercem na ręku.Dużo chłodu w Twojej wypowiedzi , a artykuł pouczający. Bo nasze życie to krótka pielgrzymka i warto nieść dobro nie oczekując na zapłatę.Życie ucieka - wieczność czeka. Z serca pozdrawiam.
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Komentarze do materiału/ów:

  Rozpocznij korzystanie