Rekolekcje Powołaniowe w Karmelu

Rekolekcje Powołaniowe w Karmelu
3 Lipca 15:00
Kraków karmelicipl

Drodzy Młodzi Przyjaciele Karmelu, Z wielką radością zapraszam Was na tegoroczne wakacyjne rekolekcje w Karmelu, które odbędą się w naszych klasztorach. Mamy dla Was trzy propozycje. Zaczynamy w Krakowie – najstarszym klasztorze karmelitańskim w Polsce, ufundowanym przez św. Jadwigę. Później zapraszam do Obór – perełka karmelitańska, sanktuarium Matki Bożej Bolesnej, nowicjat naszego Zakonu, miejsce licznie nawiedzane przez pielgrzymów, oaza spokoju i pokoju. Na koniec zapraszam do Woli Gułowskiej – o to miejsce w 1939r. walczyli młodzi mężczyźni pod dowództwem gen. Klebberga. Rekolekcje powołaniowe w Karmelu to przede wszystkim doświadczenie stylu karmelitańskiego życia. To czas modlitwy, braterstwa, ciszy, przygody... To czas rozeznania swojego powołania i odnajdywania odpowiedzi… Raz jeszcze serdecznie zapraszam!

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie...

Terminy:

Klasztor w Krakowie 3 – 7 lipca
Klasztor w Oborach 10 – 14 lipca
Klasztor w Woli Gułowskiej 17 – 21 lipca


Warunki uczestnictwa:

1. Serdecznie zapraszamy na te rekolekcje chłopców od 3 klasy gimnazjum, uczniów szkół średnich, studentów i młodzież męską.
2. Zgłoszenia przyjmujemy do 5 dni przed terminem rekolekcji na maila: powolania@karmelici.pl lub telefonicznie: 726 047 979
3. Na rekolekcje zabieramy ze sobą: rzeczy osobiste, Pismo Święte, różaniec.
4. Nasze Wspólnoty zapewniają Wam nocleg i wyżywienie.
5. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny można jednak przekazać dobrowolną ofiarę, będącą wyrazem wdzięczności za gościnność.

Mam nadzieję na piękne spotkania z Wami.
Bratersko Was pozdrawiam i z serca błogosławię.

o. Mariusz Płuciennik o.Carm
Promotor Powołań Polskiej Prowincji
Zakonu Braci Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

Rozpocznij korzystanie