Rekolekcje Ewangelizacyjne BO DO WOLNOŚCI POWOŁAŁ NAS BÓG

Rekolekcje Ewangelizacyjne BO DO WOLNOŚCI POWOŁAŁ NAS BÓG
16 Września 09:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 1 Przymierze Miłosierdza - Poznań

Zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne BO DO WOLNOŚCI POWOŁAŁ NAS BÓG. Poprowadzą je dwaj nieprzeciętni ojcowie: o. Antonello Caddedu oraz o. Henrique Porcu, założyciele wspólnoty Przymierze Miłosierdzia.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie...

Przymierze Miłosierdzia jest prywatnym stowarzyszeniem wiernych założonym w 2000 roku. Jego statuty zostały przyjęte przez Arcybiskupa Sao Paulo Kardynała Claudio Hummes w sierpniu 2005. Stowarzyszenie ma swoją siedzibę w Sao Paulo w Brazylii, natomiast wspólnoty i grupy Przymierza Miłosierdzia są obecne w 36 miastach w Brazylii, a także w Portugalii, we Włoszech, we Francji, Belgii i w Polsce.

Rodzina Przymierze Miłosierdzia gromadzi i jednoczy siły mężczyzn i kobiet, celibatariuszy i małżonków, kapłanów i ludzi świeckich. Wezwani przez Boga na różne sposoby ewangelizujemy i ufając w moc Ducha Świętego realizujmy wszelkie dzieła Miłosierdzia, na które pozwalają nam nasze siły. Naszą misją jest stać się żywą ekspresją miłości miłosiernej, rozlewającej się z serca naszego Boga, poprzez Swój Kościół, dla najbiedniejszych materialnie i duchowo.

Charyzmatem wspólnoty jest przede wszystkim praca z ubogimi i ewangelizacja.

Rekolekcje odbędą się w dniach 16-17 września 2017 roku (sobota 9:00-21:00 oraz niedziela 9:00-18:00) na Międzynarodowych Targach Poznańskich, Pawilon 1.

Zapisy już ruszyły!! Szczegóły na stronie powolanidowolnosci.pl

Rozpocznij korzystanie