Rekolekcje dla sióstr zakonnych i osób życia konsekrowanego

Rekolekcje dla sióstr zakonnych i osób życia konsekrowanego
16 Lutego 16:30
Pokamedulski klasztor w Wigrach Fundacja WIGRY PRO

Podejmując jako temat przewodni słowa „Wstań, idź do Niniwy”, rekolekcje dla sióstr zakonnych i osób konsekrowanych w formie Lectio Divina w pokamedulskim klasztorze w Wigrach bazują w tym roku na Księdze Jonasza. Podkreślając konieczność zawierzenia swego życia Niepokalanej Matce Chrystusa i umacniając się mądrością świętych, rekolekcje stanowią duchową wędrówkę po ścieżce powołania zakonnego przez pryzmat doświadczeń proroka Jonasza. Rekolekcyjny czas łaski na wzgórzu wigierskim będzie pomocą w codziennym rozeznawaniu woli Bożej i w pogłębianiu swojej konsekrowanej oraz maryjnej miłości do Chrystusa i Kościoła.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie...

Rekolekcje prowadzi ks. dr Jacek Stefański, urodzony w Izraelu, kapłan diecezji ełckiej, biblista, były wieloletni ojciec duchowny kleryków oraz wykładowca Pisma świętego i języka hebrajskiego. Obecnie posługuje jako kierownik duchowy i zajmuje się formacją rekolekcyjną oraz biblijną w pokamedulskim centrum areopagu nowej ewangelizacji w Wigrach.

W ciągu roku jest zawsze możliwość indywidualnego kierownictwa duchowego.

Termin: 16-23.02.2018r.

Zgłoszenia:
- pocztą elektroniczną recepcja@wigry.pro,
- tel. recepcja 87 566 24 99.

Koszt Rekolekcji – 700zł/os (Noclegi w pokojach 2 osobowych – za pokój 1 osobowy dopłata 100zł.). Zaliczka 50zł tydzień przed rozpoczęciem.

Rozpocznij korzystanie

Forum: ostatnio poruszane wątki