Bóg, który szuka człowieka - warsztaty

Bóg, który szuka człowieka - warsztaty
16 Grudnia 10:00
Poznań, Poradnia Psychologiczno Duchowa "Vinea", ul. Szewska 18 a Fundacja Jezuickiego Ośrodka Kultury i Rozwoju Vinea

Bóg i ja – najważniejsza relacja Miłości! Pragnie jej On i my pragniemy. Co więc jest prawdą a co iluzją, co drogą do Niego a co oddalaniem? Zapraszamy na warsztaty, które będą próbą zbudowania podstaw do rozeznawania duchowego w codzienności.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie...

Zaufać czy działać? Wierzyć czy zasłużyć sobie? Mówić czy słuchać? Stosować zasady czy czuć się wolnym? Pościć czy nie pościć? Z tymi i podobnymi dylematami borykamy się zarówno współcześni Jezusowi, jak i my dzisiaj. Co więc jest prawdą a co iluzją, co drogą do Niego a co oddalaniem?

Bóg i ja – najważniejsza relacja Miłości! Pragnie jej On i my pragniemy. On szuka nas a my szukamy Jego, wychodzi nam naprzeciw a my staramy się do Niego „doskoczyć”. Czemu tak trudno się nam odnaleźć - spotkać?

Warsztaty będą próbą zbudowania podstaw do rozeznawania duchowego w codzienności. Spoglądając na karty Biblii odnaleźć możemy wiele ludzkich zmagań: niewierności ludzi wyprowadzonych z niewoli a później błądzących w podążaniu za Nim i wierności Boga, który wychowując, nigdy człowieka nie zostawia – szuka go nieustannie.

czas trwania 10.00-18.00

koszt warsztatu 120 zł

prowadzący: Maria Nowosadko - doktor teologii duchowości i polonistka, o. Robert Bujak SJ - rekolekcjonista, duszpasterz akademicki, psycholog, rektor kolegium oo. Jezuitów w Warszawie.

Zapisy i informacje na stronie: www.vinea.org.pl

Rozpocznij korzystanie