III Kongres Młodych Osób Konsekrowanych

III Kongres Młodych Osób Konsekrowanych
13 Września 16:30
Kraków-Łagiewniki Konsulty Wyższych Przełożonych Instytutów Zakonnych

Zapraszamy na III Kongres młodych osób konsekrowanych, do Łagiewnik. Kongres odbędzie się w dniach 13-16 września 2018 r.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Paweł pisze: „… gdzie jest DUCH PANA, tam jest wolność” (2 Kor 3,17). W drodze życia dla Boga – Duch Święty formuje nasze serca do wolności dzieci Bożych, które czerpią inspirację z każdej chwili dnia, z każdego spotkania i relacji z drugim człowiekiem oraz z każdego wydarzenia.
Pozwólmy Duchowi Świętemu, aby nas wyzwalał, rozszerzał nasze serca, czynił nas prawdziwie nowymi, jednoczył oraz budował w nas Dom, w którym tak my jak i Bóg są u siebie – Dom pełen życia.
On poprowadzi nas w świat wolności!
Pragnąc się zjednoczyć, aby usłyszeć razem co Duch mówi do nas tu i teraz serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich Młodych Konsekrowanych z każdego zakątka Polski, którzy są przynajmniej rok po profesji na: III Kongres młodych osób konsekrowanych, do Łagiewnik, w dniach 13-16 września 2018 r.
Prosimy o modlitewne wsparcie wszystkich organizujących i uczestniczących w Kongresie, by działanie Ducha Świętego ogarnęło nas delikatnym i cichym pokojem oraz przyniosło w nas obfite owoce.

• Uzupełniony formularz wstępnego zgłoszenia należy wysłać do końca maja 2018 r. na adres: mlodzikonsekrowani@gmail.com
• Zgłoszenia imienne w wypełnionym formularzu imiennym, proszę przysłać do dnia 15 czerwca 2018 r. Zgłoszenia dokonane w późniejszym terminie będą uwzględniane w zależności od wolnych miejsc.
• Uczestnikiem może być członek Zgromadzenia/Zakonu/Instytutu Świeckich, która jest minimum po 5 letniej formacji (bycia w zgromadzeniu).

Zgłoszenia pod linkiem: http://kongresmlodych.zyciezakonne.pl/informacje/zgloszenia/

Więcej informacji na stronie: http://kongresmlodych.zyciezakonne.pl

Rozpocznij korzystanie