Recital fortepianowy Grzegorza Andruszkiewicza w Podziemiach Kamedulskich

Recital fortepianowy Grzegorza Andruszkiewicza w Podziemiach Kamedulskich
1 Września 12:00
Podziemia Kamedulskie, ul.Dewajtis 3, Warszawa Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury

Projekt Anima MEA trwa. Kolejnym wydarzeniem w tym przedsięwzięciu jest recital fortepianowy w wykonaniu Grzegorza Andruszkiewicza. W Podziemiach Kamedulskich, gdzie z pewnością myśli krążą wokół kamedulskiej sentencji - Memento Mori, zapraszamy na chwilę zadumy przy "muzyce duszy".

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Podczas koncertu usłyszymy muzykę autorską utrzymaną w kanonie brzmienia muzyki balladowo fortepianowej w oparciu o styl minimalistyczny. Jest to nowy projekt muzyczny pt. „Moja podróż”, który owocuje powolnymi występami w kameralnym gronie odbiorców. Zapraszamy do wysłuchania i refleksji muzycznych w czasie koncertu.

Grzegorz Andruszkiewicz -muzyk, aranżer, kompozytor muzyki fortepianowej balladowej, filmowej(minimalizm). Absolwent Akademii Muzycznej w Warszawie Filia w Białymstoku. Jego pasją jest nowatorstwo muzyczne, w dziedzinie kompozycji inspiruje się muzyką klasyczną, filmową, ludową, jazzową, bluesową i nie tylko. Na co dzień zajmuje się także edukacją muzyczną, pracuje jako nauczyciel w Szkole Muzycznej I stopnia oraz jako muzykoterapeuta. Urodził się i mieszka w Siemiatyczach.

Wstęp jest darmowy, ale zachęcamy do wypełniania kapelusza hojnym gestem. :)

Szczegóły: www.dobremiejsce.org

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Rozpocznij korzystanie

Forum: ostatnio poruszane wątki