Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego i odnowy wiary

Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego i odnowy wiary
6 Lipca 18:00
DOM REKOLEKCYJNY NIEPOKALANÓW FUNDACJA IM. OJCA JOSEPHA BILLA

PROWADZI OJCIEC ANTHONY SAJI VC misjonarz ze Zgromadzenia św. Wincentego à Paulo w Indiach

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

06-11.07.2020
Dom Rekolekcyjny NIEPOKALANÓW
ul. O. M., Świętego Maksymiliana Kolbego 5, 96-515 Paprotnia

„Usłyszeć, zobaczyć, doświadczyć i dać świadectwo Jezusowi” to tytuł rekolekcji, a jednocześnie odpowiedź na pytanie dlaczego warto się wybrać i otworzyć serce przed Panem Bogiem, który kocha, pozwala się spotkać, uzdrawia i umacnia.

Jeśli przeżywasz życiowe trudności, potrzebujesz uzdrowienia, nie rozumiesz spowiedzi, albo po prostu potrzebujesz odnowić swoja więź z Panem Bogiem….to daj się zaprosić do miejsca gdzie „..ci, co zaufali Panu, odzyskują siły, otrzymują skrzydła jak orły: biegną bez zmęczenia…” Iz 40,31

11.07.2020 o godzinie 11:30 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie (w kaplicy). Mile widziani gości spoza grona uczestników rekolekcji.

Zapraszamy wszystkich! Osoby świeckie, konsekrowane, starszych, młodszych, rodziny, osoby samotne. Jesteśmy otwartą wspólnotą rekolekcyjną. Co roku gościmy uczestników powracających i zupełnie nowych z całej Polski.

Zapisy rekolekcje@ojciecbill.pl lub telefonicznie 692123518
Więcej informacji i zapisy przez formularz www.ojciecbill.pl [aktualizacja 8 marca 2020]


TAGI: rekolekcje w ciszy, ewangelizacja, kerygmat, lectio divina, przebaczenie, uzdrowienie, rozeznawanie duchowe, odnowa wiary, formacja duchowa

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Rozpocznij korzystanie