Rekolekcje adwentowe – ONLINE

Rekolekcje adwentowe – ONLINE
11 Grudnia 19:30
ONLINE Fundacja Radość Ewangelii

3 listopada 2020 Adwent to czas oczekiwania. Oczekiwanie natomiast wymaga zatrzymania, uważności i cierpliwości. Pragniemy różnych rzeczy, wydarzeń, spotkań, spełnienia nadziei. Niestety tempo życia czasem sprawia, że to co najważniejsze umyka nam lub gubi się w gąszczu spraw. Wielu z nas jest umęczonych swoim życiem bądź aktualną sytuacją, która w znacznym stopniu zajmuje naszą uwagę, bo wpływa na wiele sfer naszego funkcjonowania.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

3 listopada 2020
Adwent to czas oczekiwania. Oczekiwanie natomiast wymaga zatrzymania, uważności i cierpliwości.

Pragniemy różnych rzeczy, wydarzeń, spotkań, spełnienia nadziei. Niestety tempo życia czasem sprawia, że to co najważniejsze umyka nam lub gubi się w gąszczu spraw.

Wielu z nas jest umęczonych swoim życiem bądź aktualną sytuacją, która w znacznym stopniu zajmuje naszą uwagę, bo wpływa na wiele sfer naszego funkcjonowania.

Jednak czas adwentu może być dla nas okazją, by się zatrzymać, spojrzeć z innej perspektywy i zaczerpnąć sił od Jezusa, który przychodzi z nadzieją i nowym sposobem myślenia.

Ufamy, że będzie to czas doświadczenia na nowo tego światła i mocy, które niesie ze sobą przyjście Jezusa.

Słowem przewodnim, które będzie towarzyszyło tym rekolekcjom, będzie proroctwo z księgi Izajasza (9,1-6) zaczynające się słowami:

“Naród kroczący w ciemnościach ujrzał światłość wielką…”,

które będziemy pragnęli odnieść do obecnych czasów i życia każdego z nas.

Informacje i zapisy na: https://radoscewangelii.pl/aktualnosci/rekolekcje-adwentowe-online-11-13-12/

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Rozpocznij korzystanie