Nowy Sącz: Koncert Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak / Gość specjalny ARKADIO

Nowy Sącz: Koncert Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak / Gość specjalny ARKADIO
5 Sierpnia 20:00
Nowy Sącz, Amfiteatr w Parku Strzeleckim PROCULTURE

79

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Największe przeboje Beaty Kozidrak Symfonicznie oraz najpiękniejsze utwory muzyki filmowej usłyszymy podczas jedynego koncertu w Nowym Sączu 5 sierpnia w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim. “Koncert Muzyki Filmowej będziemy organizować co roku, jako piękną sądecką tradycję” – zapowiada Artur Bocheński, aktor i prowadzący koncert. Gościem specjalnym będzie raper ARKADIO!


W pierwszej części Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz znakomici wokaliści wykonają muzykę z filmów: Titanic, Gladiator, Piraci z Karaibów czy Króla Lwa. Na scenie zobaczymy dwie nowosądeczanki Natalię Szczypułę, Justynę Jędrusik oraz Kaję Mianowaną, Sylwię Gorajek, Michała Gasza, Jakuba Jurzyka.

W drugiej części koncertu usłyszymy największe przeboje Beaty Kozidrak w wydaniu symfonicznym. Będą to: Dwa serca dwa smutki, Biała Armia, Co mi Panie dasz i wiele innych w symfonicznej aranżacji.

Tego jeszcze nie było! Beata Kozidrak z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej pod batutą maestro Przemysława Pasternaka.

Jak mówi sam maestro “Beata poprzez swój ogromny dorobek artystyczny łączy pokolenia, a jej utwory na których się wychowaliśmy, zasługują na doniosłą odsłonę i potęgę brzmienia Orkiestry Symfonicznej i Chóru. Poza tym łączy nas podobne wyczucie muzyczne i ta bliżej nieokreślona wyjątkowa energia współpracy, która mamy nadzieję przeniesie się na niezapomniane wrażenia koncertowe.”

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej koncertuje w kraju i poza granicami, występowała z takimi artystami jak Andrea Bocelli, 2 cellos, Albano i Romina Power. Orkiestra zachwyciła Ogólnopolskim Turne Filmowym “Władca Pierścieni” w trakcie którego słuchacze mieli okazję zobaczyć film i usłyszeć na żywo skomponowaną do filmu muzykę.

Podczas koncertu zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz osób starszych i samotnych.

Rozpocznij korzystanie

Reklama

Reklama

Reklama