Rekolekcje Życie Maryi drogą do Eucharystii w Polskim Loretto 14-16 X 2022

Rekolekcje Życie Maryi drogą do Eucharystii w Polskim Loretto 14-16 X 2022
14 Października 18:00
Loretto koło Wyszkowa Siostry loretanki. Prowadzenie ks. Jacek Gancarek

Zechcemy odnaleźć drogowskazy z życia Maryi, które ułatwią rozpoznawanie naszej drogi, byśmy doszli do głębokiego przeżywania Eucharystii. Rekolekcje w Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w leśnym Polskim Loretto 60 km od Warszawy.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Rodzimy się dla krzyża, czyli ofiary tego, czego uczy nas Chrystus. Jednak, aby zwycięsko przejść przez swój krzyż, potrzebujemy oparcia, które odnajdujemy w naszej Matce. To Ona była oparciem w trudnej drodze krzyżowej Syna, a dziś jest oparciem w naszych trudach i cierpieniach. Podczas rekolekcji poznamy Maryję, która z pełną pokorą prowadzi nas drogą naszego życia do zwycięstwa, jednocząc nas z Chrystusem dającym zbawienie. Maryja, która jest ściśle złączona z sercem Jezusa, pomaga nam wejść w Eucharystię i czerpać siły do realizacji planów Boga w naszym życiu, by ono stawało się Eucharystią – ofiarą miłą Bogu. Nasza Matka, jeśli Jej zawierzamy swe życie, ukrywa nas przed sidłami szatana, pomaga omijać “szaleństwo” grzechu w codziennym życiu. Wszystkich, którzy chcą głębiej poznać Maryję i wejść w większą zażyłość z Nią, aby lepiej wypełnić plan Boga wobec swego życia, zapraszamy na 3-dniowe rekolekcje do Loretto.

Rozpoczęcie rekolekcji w piątek o godz. 18.00 Eucharystią, zakończenie w niedzielę ok 15.00. Zapewniamy noclegi i wyżywienie.
Prowadzenie ks. Jacek Gancarek – Krajowy Moderator Żywego Różańca
Zapisy i informacja: e-mail: centrum@loretto.pl tel.: 510 099 949, 29/741 17 87

Rozpocznij korzystanie

Reklama

Reklama

Reklama