EUCHARYSTIA SYNTEZĄ I SZCZYTEM MODLITWY – KS. P. KRAKOWCZYK SAC – DZIEŃ SKUPIENIA – 26.08.2023R.

EUCHARYSTIA SYNTEZĄ I SZCZYTEM MODLITWY – KS. P. KRAKOWCZYK SAC – DZIEŃ SKUPIENIA – 26.08.2023R.
26 Sierpnia 10:00
Dobry Zakątek, Słowackiego 8, Konstancin-Jeziorna Fundacja Dobry Zakątek

Czym jest Msza Święta i czy Eucharystią można się modlić? Jak ten sakrament zmienia ludzkie życie? Drogą od owocnego przeżywania Eucharystii do zjednoczenia z Bogiem poprowadzi nas ks. Przemysław Krakowczyk SAC.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Dzień skupienia w ramach Konstancińskiej Szkoły Modlitwy.

Harmonogram dnia skupienia:
10:00 – modlitwa wprowadzająca
10:30 – I konferencja
11:30 – przerwa kawowa
12:00 – II konferencja + modlitwa
13:30 – przerwa obiadowa
14:00 – spowiedź
15:30– Msza Święta z homilią
16:30 – zakończenie

Ks. dr Przemysław Krakowczyk SAC – biogram: Duchowny Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego (Księża Pallotyni). Święcenia przyjął w 2010 roku, po czym został skierowany do pracy w duszpasterstwie parafialnym w Krakowie, Ożarowie Mazowiecki i Warszawie. Poza pracą duszpasterską, zaangażował się również w ewangelizację przez media, inicjując i prowadząc Radio oraz Telewizję Misericordia.

Jest autorem kilku publikacji książkowych, w tym “Msza Święta krok po kroku”, “Modlitwa Ciała” i “Msza Święta. Tajemnica bez tajemnic”. Jest również autorem ponad stu artykułów popularnonaukowych z zakresu teologii liturgicznej i biblijnej publikowanych na łamach różnych czasopism.

W roku 2018 uzyskał stopień doktora nauk teologicznych z zakresu teologii liturgii. W swojej pracy duszpasterskiej i naukowej skupia się na hermeneutyce tekstów liturgicznych, prawodawstwie i duchowości liturgicznej. Jest również zaangażowany w proces beatyfikacyjny Sługi Bożego ks. Stanisława Szulińskiego SAC oraz prowadzi wykłady z zakresu historii i teologii ikonograficznej podczas warsztatów ikonopisarskich w Warszawie.

OBOWIĄZUJE BEZPŁATNA REJESTRACJA – POBIERZ WEJŚCIÓWKĘ NA STRONIE WWW.DOBRYZAKATEK.ORG

26.08.23r.
Dobry Zakątek
Słowackiego 8 Konstancin- Jeziorna

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Rozpocznij korzystanie