Konkurs „Bractwa religijne oczyma młodego człowieka”

Konkurs „Bractwa religijne oczyma młodego człowieka”
11 Września 12:00
Sekretariat ds. Bożego Miłosierdzia, Częstochowa ul. Kordeckiego 49 ISKK, Ogólnopolskie Forum Bractw i Fraterni, Sekretariat ds. Bożego Miłosierdzia

Zapraszamy do udziału w konkursie pt. „Bractwa religijne oczyma młodego człowieka”. Konkurs organizowany jest w ramach projektu „Konfraternie – element polskiej tradycji regionalnej i narodowej: dokumentacja, animacja i integracja". Cel konkursu: Przedstawienie swojego spojrzenia na bractwa religijne działające w Polsce. Fotograficzna lub wideo odpowiedź na temat „Bractwa religijne oczyma młodego człowieka – jak widzę bractwo? Czym moim zdaniem jest dziś bractwo?”

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Metody:
1/ krótki film wideo, nagrany np. telefonem komórkowym, składający się z np. rozmowy z przedstawicielem bractwa, swojej wypowiedzi na temat znanego bractwa. Odpowiedzi na przykładowe pytania: jak widzę bractwo? Czym jest dla mnie bractwo? Co interesuje mnie w bractwie? Do 10 minut.
2/ cykl zdjęć powiązanych z podpisami ujętymi w jeden dokument, np. pdf lub word, składający się z np. rozmowy z przedstawicielem bractwa, swojej wypowiedzi na temat znanego bractwa. Odpowiedzi na przykładowe pytania: jak widzę bractwo? Czym jest dla mnie bractwo? Co interesuje mnie w bractwie? Plik nie powinien przekroczyć 10 stron.
Przebieg konkursu:
Czas na realizację: 14 października 2023 roku
Przygotowane prace w postaci pliku wideo lub pdf/word składamy do komisji konkursowej do 14 października 2023 roku w formie elektronicznej na adres: bractwa.iskk@gmail.com
W odpowiedzi na zgłoszenie zostaną udostępnione szczegóły ogłoszenia wyników, w tym formularz zgody rodziców/opiekunów do pobrania (dla niepełnoletnich uczestników).
Nagrody:
karty do Empiku: 200 PLN (I miejsce), 125 PLN (II miejsce), 75 PLN (III miejsce), wyróżnienia (50 PLN)

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Rozpocznij korzystanie