Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gospel

15-17 sierpnia 2014. Miłośników muzyki Gospel po raz kolejny zaprasza Gniew. Podczas tegorocznego Camp Meeting wystąpią m.in. zespoły T. Love, Kanaan czy Budka Suflera.

Kiedy: 15-17 sierpnia 2014

Gdzie: Gniew

Szczegóły: www.gospel-festiwal.pl

Pierwsza edycja Festiwalu odbyła się w 1997 roku. Pomysłodawcą i twórcą przedsięwzięcia był proboszcz parafii pw. św. Rocha w Osieku ks. dr Zdzisław Ossowski. Od roku 2000 organizatorem Festiwalu jest Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej Gospel z siedzibą w Osieku, a festiwalowe koncerty odbywają się także w innych miejscowościach, w tym roku po raz kolejny w Gniewie. Wystąpią m. in. Claret Gospel Choir z Wybrzeża Kości Słoniowej oraz Gabriela Gąsior & Holy Niz.. Wśród zaproszonych gości znajdą się zespoły T. Love, Kanaan czy Budka Suflera.

Festiwalowi towarzyszą warsztaty gospel, prowadzone przez wybitnych muzyków. W tym roku zajęcia poprowadzą Solomon Facey i Peter Steinving. Po raz trzeci zorganizowano także specjalne warsztaty dla dzieci. Warsztaty zaczynają się już 12 sierpnia. Zapisy i program na stronie www.gospel-festiwal.pl.

Wszystkie koncerty odbędą się na Wzgórzu Zamkowym w Gniewie. Wstęp wolny.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie