III Letni Festiwal Muzyki Sakralnej

Impreza odbywa się po raz trzeci w świątyniach Wrocławia, a w tym roku również poza jego granicami.

III Letni Festiwal Muzyki Sakralnej   mat. prasowy Organizatorzy festiwalu zapewniają: "co roku staramy się wychodzić do Państwa z nowym repertuarem muzyki sakralnej. Muzyka ta, jak żadna inna, niesie za sobą ogrom duchowych przeżyć, emocji, wzruszeń i towarzyszy każdemu katolikowi przez całe życie – od momentu chrztu, aż do liturgii pogrzebu. Ten rodzaj muzyki, tworzony przez wielkich i wierzących kompozytorów, stwarza okazję do zwolnienia tempa życia, zagłębienia we własne myśli oraz otwiera drogę spotkania z Bogiem.

Podczas wszystkich czterech koncertów będziemy mogli wsłuchać się w utwory tworzone od średniowiecza aż po współczesność. Różnorodność form jak i obsady sprawi, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie".

Szczegóły i daty koncertów na plakacie obok.

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA, MUZYKA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie