Trzy Żywioły w Bolkowie

Fascynujące relacje z eskapad, warsztaty i pokazy filmowe czekają na uczestników festiwalu "Trzy Żywioły".

Czterdzieści lat górskich wspinaczek, czterokrotne zdobycie Mount Everestu - to skrócony bilans dotychczasowych dokonań Ryszarda Pawłowskiego, znanego taternika, alpinisty i himalaisty. To właśnie on będzie główną gwiazdą 10. Festiwalu Podróżników Trzy Żywioły, odbywającego się od 30 sierpnia do 1 września w Bolkowie. Jednak tematyczna rozpiętość imprezy jest znacznie większa. Dzięki podróżniczym spotkaniom trafimy do Papui, Indii, Japonii, Rosji, zanurzymy się w kipiącym kotle Syrii, Jordanii i Palestyny, odwiedzimy też polskie misje w Ghanie. Jednym słowem - w malowniczej scenerii zamku w sudeckim Bolkowie zmieści się w przyszły weekend cały świat.

Festiwal Trzy Żywioły to jednak nie tylko fascynujące relacje z eskapad. To także warsztaty, z których dowiemy się, jak zorganizować wyprawę rowerową, poznamy tajniki podróżniczej fotografii i nauczymy się dbać o zdrowie w górach. Nie zabraknie pokazów filmów podróżniczych, ogniska z darmowymi kiełbaskami i konkursów z nagrodami. Na maluchów czeka podróżnicze przedszkole. Szczegóły tutaj

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie