Festiwal życia

21-27 lipca 2014 r. W tym roku w nowej formie. W programie m. in. koncert zespołu Maleo Reggae Rockers, występ kabaretu Świerszczy-chrząszcz i spotkanie z podróżnikiem Jackiem Pałkiewiczem.

Kiedy: 21-27 lipca 2014 r.

Gdzie: Kodeń nad Bugiem

Szczegóły: festiwalzycia.pl/o-festiwalu/festiwal-zycia

Festiwal Życia to spotkanie młodzieżowe organizowane przez Misjonarzy Oblatów MN i ruch NINIWA w ostatni, pełny tydzień lipca. Jest czas na modlitwę wspólną, osobistą, wstawienniczą, świadectwa osób, które w swoim życiu doświadczyły spotkania z Jezusem oraz tych, którzy na różne sposoby służą drugim. Można uczestniczyć w przedstawieniach teatralnych, pantomimie, zawodach sportowych i wycieczkach do ciekawych miejsc w okolicy, a wieczorami bawić się podczas koncertów zespołów muzycznych. W 2014 roku została odświeżona formuła i założenia festiwalu.

Festiwal Życia powstał z inspiracji młodej dziewczyny Justyny Klementewicz. Pod wpływem osobistego doświadczenia Bożej miłości i wewnętrznego uzdrowienia w Sanktuarium Matki Boskiej Kodeńskiej, zrodziła się w niej myśl, aby dzielić się tym doświadczeniem z innymi. Ponieważ gospodarzami miejsca, w którym się to wydarzyło są Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej, postanowiła zwrócić się do nich z tą myślą i prośbą o pomoc w jej realizacji. Dzięki temu od lat spotykamy się na terenie klasztoru w Kodniu, w miejscu szczególnie związanym z Matką Jezusa.

Obecnie Organizatorami festiwalu są Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej wraz ze współpracującymi z nimi grupami, ruchem NINIWA i Wspólnotą Dobrego Pasterza, w szczególności zaś grupa kilku konkretnych osób, w tym Duszpasterz Młodzieży Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów MN – o. Tomasz Maniura OMI. Informacje organizacyjne i program tegorocznego Festiwalu znajdują się na stronie www. festiwalzycia.pl/o-festiwalu/festiwal-zycia.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Rozpocznij korzystanie

Reklama

Reklama

Reklama