W Tobie jest moja nadzieja

W dniach 17-19 października 2014 r. w Zduńskiej Woli w Parafii Św. Antoniego z Padwy odbędą się Warsztaty Muzyki Liturgicznej „W Tobie jest moja nadzieja”.

Zajęcia warsztatowe poprowadzą: Paweł Bębenek i Hubert Kowalski, znakomici muzycy i kompozytorzy, szczególnie związani ze środowiskiem kościelnym.

Warsztaty muzyczne są okazją do spotkania się w gronie miłośników muzyki wielogłosowej, liturgicznej. Zaproszenie na to wydarzenie kierowane jest do wszystkich którzy śpiewają lub grają na instrumentach, bez względu na wiek, zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów, świeckich, duchownych, wokalistów czy instrumentalistów.

Czas warsztatów będzie okazją nie tylko do kształcenia muzycznego, ale również pogłębiania relacji z Bogiem, umocnienia duchowego. Podczas warsztatów postaramy się na nowo wzbudzić w sobie nadzieję i powierzyć się opiece Najwyższego. Będziemy przeżywać Adorację Najświętszego Sakramentu, wysłuchamy także konferencji.

Zwieńczeniem warsztatów będzie uroczysta Eucharystia w Parafii Św. Antoniego z Padwy, ul. Łaska 88 w Zduńskiej Woli o godz. 11.00, podczas której uczestnicy wykonają przygotowane utwory.

Koszt udziału w warsztatach wynosi: 60zł – uczestnicy bez noclegu, 110zł – uczestnicy z noclegiem, (obejmuje pełne wyżywienie).

Szczegółowe informacje na temat warsztatów oraz o sposobie zgłaszania udziału można znaleźć na stronie internetowej www.warsztaty.orione.pl lub kierując swoje pytania na adres mailowy: warsztatymuzyczne@wp.pl
Zapraszamy również do dołączenia do naszego wydarzenia na facebook’u: https://www.facebook.com/events/287043974831530/?ref_notif_type=plan_user_joined&source=1

Zgłoszenia przyjmowane są drogą internetową do 5 października b.r.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie