Festiwal Życia

20-26 lipca. Atrakcją tegorocznej – piętnastej - edycji Festiwalu Życia będzie specjalny koncert uwielbienia, który poprowadzi Robert Cudzich, a wystąpią wykonawcy znani z katolickiej sceny muzycznej.

Kiedy: 20-26 lipca

Gdzie: Kodeń nad Bugiem

Szczegóły: http://festiwalzycia.pl/

Podczas koncertu uwielbienia w sobotni wieczór 25 lipca na festiwalowej scenie zaprezentują się m. in. Gabi i Wojtek Gąsiorowie oraz Piotr i Jakub Cudzichowie. Wcześniej, w środę 22 lipca Teatr „A” wystawi „5 przypowieści” – sztukę opowiadającą o biblijnych postaciach z przymrużeniem oka.

Festiwal Życia to spotkanie młodzieżowe organizowane przez Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej oraz współpracujące z nimi grupy: Oblackie Duszpasterstwo Młodzieżowe NINIWA i Wspólnotę Dobrego Pasterza. Do udziału zaproszeni są wszyscy, którzy ostatni tydzień lipca chcą spędzić w Kodniu nad Bugiem – zapewniają organizatorzy. Zasadniczo Festiwal Życia prowadzony jest w formie młodzieżowej, ale otwarty jest także na dzieci i dorosłych. Program jest tak pomyślany, aby był czas na modlitwę, świadectwa osób, które w swoim życiu doświadczyły spotkania z Jezusem oraz tych, którzy na różne sposoby służą drugim. Można uczestniczyć w przedstawieniach teatralnych, pantomimie, zawodach sportowych i wycieczkach do ciekawych miejsc w okolicy, a wieczorami bawić się podczas koncertów zespołów muzycznych.

 

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie