Księga wspomnień o Janie Pawle II

Napisz swoje wspomnienie o Janie Pawle II...Podanie adresu mailowego nie jest konieczne. Proszę pamiętać, że wszystkie dane wpisane w poście, w tym adres e-mailowy są indeksowane przez wyszukiwarki.

Prośby o usunięcie swojego adresu mailowego lub całego ogłoszenia prosimy kierować na adres wiara@wiara.pl. Prosimy o podanie parametrów ogłoszenia (daty, nicku, ewentualnie maila).

«« | « | 1 | » | »»
Anna
21.04.2010 21:18
Ja znowu pamietam jak pojechałam na pielgrzymke do Gliwic bo papiez tam miał przyjechać byłam tam z moja przyjaciólka Ewą i chłopakiem (który nie był katolikiem ) ale był ciekawy fenomenu ojca świetego ,niestety papież zachorował i nie przyjechał wiec czujac niedosyt pojechałam na kolejną pielgrzymke ale wtedy to już na krakowskie błonie sektor był z tyłu i chociarz z tamtad widok był bardzo daleki mnie cieszył widok papieża małego jak główka od zapałki.był tak daleko i zarazem tak blisko mojego serca ciesze sie ze byłam czescia historii jaką stworzył swoją osobą Jan Paweł II
elżbieta
10.04.2010 21:03
Kochany Ojcze Święty Janie Pawle II, jesteś bliżej niż wtedy gdy żyłeś, w tajemnicy Świętych Obcowania mówię Ci, że pamiętam i proszę byś wstawiał się za mną w niebie
Małgosia
03.04.2010 11:53
"Wymagajcie od siebie. choćby inni od was nie wymagali" ...: Te słowa usłyszałam i uratowały Nas. Dziękuję Ojcze Święty.
kasia
30.03.2010 04:10
Kochany Ojcze Swiety ,niedawno stracilam Tatusia odszedl do wiecznosci ,ale gdy o Tobie mysle jest mi lzej bo wiem ze teraz mam dwoch Tatusiow,ktorzy beda sie wstawiac za mna u PANA BOGA I MATKI NAJSWIETSZEJ.Prosze Cie o rozpoznanie prawdziwej drogi zyciowej.NA ZAWSZE W SERCU MOIM.
maria44
28.03.2010 11:35
Mój Kochany Janie Pawle II O cokolwiek Cię poproszę zawsze mnie wysłuchasz.Jesteś Najukochańszym Ojcem na Świecie.Modlę się o zatwierdzenie Twojej Świętości przez Kościół.I tak niech się Stanie Amen.

Pokaż wszystkie ( 67 )

Dodaj intencję »

Rozpocznij korzystanie