Przebiegła maraton i... urodziła

Dla 27-letniej Amerykanki Amber Miller ósmy maraton w życiu, który przebiegła w niedzielę w Chicago, był najbardziej niezwykły. Po jego ukończeniu... urodziła dziecko.

"To był najdłuższy dzień w moim życiu. Kilka minut po biegu poczułam skurcze silniejsze niż zwykle i zrozumiałam, co się dzieje. Kiedy stały się regularne, zjadłam kanapkę i pojechałam do szpitala" - powiedziała Miller dziennikowi "Daily Herald".

Przystępując do maratonu (42,195 km), Amerykanka była w 39 tygodniu ciąży, a lekarz udzielił jej zgody na start pod warunkiem, że bieg będzie łączyła z marszem. Dobiegła do mety w czasie prawie sześciu i pół godziny. Siedem godzin później urodziła zdrową córeczkę June o wadze 3,5 kg.

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie