Rekolekcje “Kobiety w Adwencie” – ONLINE

Rekolekcje “Kobiety w Adwencie” – ONLINE
28 Listopada 17:00
ONLINE Fundacja Radość Ewangelii

W całej historii były i są Kobiety, które oczekiwały i oczekują na przyjście Zbawiciela. Czuwanie i cierpliwość są wpisane w naturę Kobiety, którą Bóg włączył w tajemnicę przekazywania życia i budowania relacji. Rekolekcje “Kobiety w Adwencie – biblijne i współczesne” kierujemy do Pań, które pragną zatrzymać się nad tajemnicą powołania każdej z nas i przeżyć ten czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia w wyjątkowy sposób.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Adwent to czas, gdy szczególnie myślimy o życiu, rodzinie i bliskich, o naszej relacji z Bogiem. Przyglądając się kobietom biblijnym pragniemy odkrywać piękno, wrażliwość i powołanie, które zamyślił dla nas Stworzyciel. Chcemy też szukać odpowiedzi, jak w zabieganą codzienność wnosić to, co jest ważne i drogie naszym sercom.

Uczestniczkom proponujemy:

- 5 spotkań ONLINE w 1 sobotę i 4 niedziele ADWENTU, a w nich:
- konferencje
- wspólną modlitwę
- czas rozmów i dzielenia
- wspólne, własnoręczne przygotowywanie ozdób świątecznych

Część każdego niedzielnego spotkania będzie przeznaczona na samodzielne wykonanie świątecznych drobiazgów (wieniec adwentowy, kartki świąteczne, ozdoby choinkowe) według wskazówek i propozycji osoby prowadzącej (będą to rzeczy, które jest w stanie wykonać wg wskazówek każda osoba).

Materiały potrzebne do wykonania prac zostaną wysłane do Pań kurierem na wskazany w formularzu adres.

Informacje szczegółowe:

Termin zapisów: do 22 listopada na: https://radoscewangelii.pl/aktualnosci/rekolekcje-online/rekolekcje-kobiety-w-adwencie-online/

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Rozpocznij korzystanie