rekolekcje loretańskie

rekolekcje loretańskie
28 Września 18:15
Loretto Siostry Loretanki

2-4 marca Uzdrawiająca moc Różańca o. Rajmund Guzik OCist

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Rekolekcje dla wszystkich, którzy kochają Matkę Bożą i przez Różaniec chcą szerzyć Jej cześć. Poprowadzi je o. Rajmund Guzik, cysters, który kocha Matkę Bożą i szerzy nabożeństwo różańcowe. Sam robi różańce.
Podczas rekolekcji o. Rajmund przybliży część światła Różańca. Ukaże wartość i uzdrawiającą moc Różańca. Wygłosi 5 konferencji nawiązujących do poszczególnych tajemnic Różańca świętego. Poprowadzi medytacje oparte o Słowo Boże z Mszy Świętej z danego dnia. W tym czasie będziemy uczestniczyć w trzech Mszach Świętych z kazaniami.
Ten czas będzie okazją, by poznać bardziej treść rozważanych przez nas tajemnic radosnych i na nowo rozmiłować się w modlitwie, o którą Maryja prosi w każdym z objawień. By wreszcie doświadczyć wartości modlitwy różańcowej i uzdrawiającej jej mocy. A wszystko przez pryzmat i w świetle Pisma Świętego, które jest światłem na naszych ścieżkach. „Każdego dnia, kiedy odmawiam Różaniec, przypominam sobie historię miłości Boga do mnie i staję się ponownie uczestnikiem tamtych wydarzeń” – pisał bł. ks. Ignacy Kłopotowski, który z różańcem się nie rozstawał i wydawał „Kółko Różańcowe”. Być może i o tym będziemy mogli się sami przekonać?

Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie.

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Rozpocznij korzystanie