Bezpłatne warsztaty śpiewu białego z Anną Zagórską

Bezpłatne warsztaty śpiewu białego z Anną Zagórską
5 Listopada 09:00
Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3 Dobre Miejsce - katolickie centrum kultury

„Biały głos, to nie jest tylko umiejętność - to jest twój identyfikator i skarb, który kryje się w Twojej klatce piersiowej”- Anna Zagórska

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Zpraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek. Tych, którzy marzą o odkryciu w sobie białego głosu i którzy pragną go usłyszeć! Specyfiką białego głosu jest to, że daje on człowiekowi odczuć swój indywidualizm, a także potrafi przywołać ducha natury i nasze odwieczne tradycje! Nie bój się go odkryć w sobie.

Czego można się nauczyć i doświadczyć biorąc udział w dwudniowych warsztatach śpiewu białego (tradycyjnego)?

Biały śpiew to nie tylko sposób śpiewania, ale także sposób na zadbanie o zdrowe ciała i umysł. Omówienie wszystkich właściwości białego głosu i jego wpływu na zdrowie fizyczne i psychiczne. Oddech naturalny. Teoretyczne omówienie i praktyka oddechu pierwotnego i zdrowego. Ćwiczenia oddechowe oparte na badaniach naukowo-praktycznych ośrodków folklorystycznych Europy Wschodniej.
Rezonatory i otwarty głos. Higiena białego głosu. Zasady naturalnego śpiewu z uwzględnieniem pracy twarzą, ciałem i wyobraźnią. Ćwiczenia, które pomogą szybciej rozbudować własne wokalne możliwości.Praktyka śpiewu i poznanie pieśni folkloru polskiego. Podstawą do pracy są jednogłosowe i wielogłosowe pieśni słowiańskie wywodzące się z tradycyjnych społeczności wiejskich.

Więcej informacji:
dobremiejsce.org/warsztaty-spiewu-bialego

Rozpocznij korzystanie

Reklama

Reklama

Reklama