Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego “Bóg ożywia zniszczone korzenie”

Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego “Bóg ożywia zniszczone korzenie”
10 Lutego 17:00
Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy w Gdańsku Sobieszewie – Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża od bł. Matki Róży Czackiej Fundacja Radość Ewangelii

Rekolekcje “Bóg ożywia zniszczone korzenie” są zaproszeniem dla każdej osoby, która jest córką lub synem, a może także matką lub ojcem. Te najbliższe w naszym życiu relacje mają duży wpływ na to, kim jesteśmy i jak przeżywamy swoje życie. Często wnoszą do naszego życia dużo dobra ale niestety również w nich doświadczamy swojej i cudzej słabości. To sprawia, że ranimy i doświadczamy zranień, które kształtują nasze dalsze postawy i zdolność przeżywania innych relacji.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Doświadczenia tych ważnych w życiu człowieka relacji lub ich brak mogą mieć m.in. wpływ na to:

jak widzę siebie i innych
czy i jak potrafię kochać, i przyjmować miłość innych
czy i jak potrafię mówić o tym co czuję, i myślę
jak obecnie przeżywam relacje z innymi
jak przeżywam moją relację z Bogiem
Podczas tych rekolekcji pragniemy zapraszać Jezusa do tych momentów naszego życia, z którymi sobie nie radzimy oraz przyjmować łaskę uzdrowienia tych ważnych relacji rodzic – dziecko oraz zranień, których skutków doświadczamy w naszej codzienności.

Część rekolekcji będzie przeżywana w atmosferze modlitwy w ciszy ze Słowem Bożym. Będzie to również czas konferencji, modlitwy osobistej i wspólnej oraz grup dzielenia.

Rekolekcje zawierają w swojej tematyce 5 kluczy Neala Lozano.

Są również propozycją pogłębiającą proces uzdrowienia dla osób po doświadczeniu rekolekcji “Popękane serce. I co dalej? 5 kluczy do wolności.”

Zapisy i informacje na: https://radoscewangelii.pl/aktualnosci/rekolekcje-uzdrowienia-wewnetrznego-bog-ozywia-zniszczone-korzenie-10-12-02-2023/

Rozpocznij korzystanie

Reklama

Reklama

Reklama