Spotkania dla kobiet konsekrowanych “poWOŁANA do Miłości”

Spotkania dla kobiet konsekrowanych “poWOŁANA do Miłości”
29 Stycznia 16:00
Dom parafialny parafii NMP Matki Kościoła i św. Katarzyny Szwedzkiej w Gdańsku Zielonym Trójkącie Fundacja Radość Ewangelii

Nasze spotkania będą się odbywały w niedzielne popołudnia, średnio raz w miesiącu. Tematyka i forma kolejnych spotkań będzie dostosowana do potrzeb uczestniczek. Aby dobrze przygotować spotkanie – obowiązują zapisy przez formularz poniżej. Ufamy, że będzie to czas - zatrzymania od codziennych obowiązków, - nawiązywania bliższych relacji - i wzrastania w Miłości – do siebie, Boga i drugiego człowieka.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

W najbliższych miesiącach pragniemy odkrywać głębokie pokłady swojej wrażliwości i rozwijać samoświadomość, by umieć budować w sobie i wokół siebie świat pełen empatii (w duchu Porozumienia bez Przemocy / NVC wg. M. Rosenberga), zrozumienia i bliskości.

Podczas naszych spotkań pragniemy stworzyć bezpieczną przestrzeń spotkania i wymiany, w której nie tylko teoretycznie poznamy komunikację empatyczną, ale również będziemy mogły praktycznie ją poćwiczyć.

Spotkanie z drugim człowiekiem, z Panem Bogiem, a także ze sobą samym zawsze jest formą dialogu. Sposób w jaki mówimy lub myślimy bezpośrednio wpływa na jakość naszych relacji.

Dlatego pierwszym tematem będzie: Mosty i mury – czyli co pomaga, a co blokuje komunikację.

Podczas naszego spotkania będzie czas na:

- wspólną modlitwę
- konferencję i warsztaty
- poczęstunek
- nawiązanie relacji.

Zapisy i informacje na https://radoscewangelii.pl/aktualnosci/spotkania-dla-kobiet-konsekrowanych-powolana-do-milosci-29-01/

Rozpocznij korzystanie

Reklama

Reklama

Reklama