Spotkanie z okazji Dnia Kobiet - 4 marca 2023

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet - 4 marca 2023
4 Marca 16:00
Warszawa, Sala św. Faustyny przy kościele św. Jakuba (ul. Grójecka 38) Orioński Instytut Świecki

Z okazji Dnia Kobiet, w sobotę, 4 marca, w sali św. Faustyny przy kościele św. Jakuba Apostoła na warszawskiej Ochocie o godz. 16.00 rozpocznie się spotkanie "Stworzona do miłości" - dla dziewcząt i kobiet, które zastanawiają się nad swoją drogą powołania, ale nie tylko. W programie Msza św., adoracja i spotkanie przy kawie. Wstęp na spotkanie jest wolny, bez wcześniejszych zapisów.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

"Wszystkie jesteśmy stworzone do miłości, tylko jak żyć tą prawdą na co dzień? Może jeszcze szukasz swojej drogi, na której mogłabyś kochać najpełniej. Chcemy modlić się z Tobą, prosząc o to, abyś ją odnalazła" - czytamy w zaproszeniu na stronie internetowej Oriońskiego Instytutu Świeckiego. "Chcemy spotkać się z Wami na wspólnej modlitwie, podzielić drogą naszego powołania, pobyć ze sobą nawzajem przy pysznej kawie" - zapraszają kobiety, które swoją drogę powołania już odkryły. Będzie im towarzyszył ks. Marek Chrzanowski, orionista, asystent duchowy Instytutu.

"Przyjdź i pobądź z nami" - zapraszają organizatorzy ks. Marek Chrzanowski Fdp i Orioński Instytut Świecki Życia Konsekrowanego.

Czas: 4 marca, godz. 16.00
Miejsce: Sala świętej Faustyny przy kościele św. Jakuba (Grójecka 38), w Warszawie


Więcej informacji:
514761711, iso@orione.pl

Rozpocznij korzystanie

Reklama

Reklama

Reklama