Kadry z życia Faustyny

Kadry z życia Faustyny
3 Października 15:00
Dolina Miłosierdzia, Częstochowa, ul. Kordeckiego 49 Sekretariat ds. Bożego Miłosierdzia

Czy napewno znasz Sekretarkę Bożego Miłosierdzia? Czy wiesz, z jakimi słabościami charakteru musiała się zmagać? Czy wiesz, jaką miała osobowość? Czy wiesz, co było dla niej najtrudniejsze w przyjęciu przesłania Jezusa Miłosiernego?

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Jeśli nie, to zapraszamy do wspólnego przeżycia triduum przed wspomnieniem litrugicznym św. Faustyny Kowalskiej. Od poniedziałku (2.10. 2023) do środy (4.10.2023) spotykamy się o godz. 15:00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Częstochowie (Dolina Miłosierdzia). W programie Godzina Miłosierdzia oraz Msza św. z konferencją.
We wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15:00 oraz na uroczyste Msze św. o godz. 15:20 i 18:00, po których będzie możliwość oddania czci relikwiom Apostołki Bożego Miłosierdzia. Nabożeństwa poprowadzą oraz Słowo Boże wygłoszą duszpasterze związani z Sekretariat Bożego Miłosierdzia - ks. Mariusz Marszałek SAC oraz ks. Dawid Piwowarski SAC.


* * *

Sekretariat ds. Bożego Miłosierdzia to agenda prowincji Zwiastowania Pańskiego Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego (pallotyni). Jej celem jest: animowanie, wspieranie i dynamizowanie apostolstwa miłosierdzia Bożego. Sekretariat zajmuje się organizacją sympozjów i kongresów miłosierdzia Bożego, głoszeniem rekolekcji, koordynowaniem inicjatyw duszpasterskich związanych z kultem miłosierdzia Bożego, przygotowaniem i udostępnianiem rzetelnych informacji na temat historii kultu oraz podejmowaniem dzieł charytatywnych zgodnych ze znakami czasu. Siedziba Sekretariatu mieści się w Dolinie Miłosierdzia przy ul. Kordeckiego 49 w Częstochowie.

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Rozpocznij korzystanie