Strefa Chwały

Artyści mają wyjątkową rolę do spełnienia na polu w nowej ewangelizacji.

  mat. prasowy Na tegoroczne Spotkania Muzyków Chrześcijan zapraszamy do Jamnej.

Strefa Chwały Festiwal 2012 odbędzie się w dniach 6-10 lipca w wyjątkowo uroczej wiosce. Będąc w tym miejscu, można odczuć, że jest się już tylko krok od Pana Boga.

Jak zawsze na Spotkaniach Strefy Chwały nie zabraknie Eucharystii, muzyki, uwielbienia, dyskusji, warsztatów, koncertów, przeciekawych twórczych ludzi i okazji do osobistego spotkania z Bogiem.  Jednak szczególnie tego roku, chcielibyśmy zwrócić uwagę na temat miejsca „Polskiej muzyki Chrześcijańskiej w nowej ewangelizacji”. 

Uważamy, że artyści mają wyjątkową rolę do spełnienia na tym polu – dlatego temat ten będzie obecny podczas konferencji, koncertów, paneli dyskusyjnych.

Wyjątkowa będzie także niedziela 8 lipca, która będzie dniem festiwalowym – otwartym na gości. Pragniemy, by było to święto wypełnione rodzinnymi zabawami, koncertami zespołów, wspólnymi tańcami – by było to Radosne i Rodzinne Świętowanie Niedzieli! Wśród gości m.in. Cijon.

Więcej na www.strefachwalyfestiwal.pl

sheetmusic13 Cijon - Reggae szansa

 

 

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA, MUZYKA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie