Reklama! banner 468x60 expand
Ma podążać za scrollem. Banner 468x60, który po najechaniu myszką rozwija się w dół, do rozmiarów 468x240, pikseli. Po zdjęciu kursora myszy wraca do swojego rozmiaru. Wyceniany za 1000 odsłon. Format gif,jpg,swf

Błogosławieni czystego serca

Czy kiedy mówi się o czystości, to od razu musi być o seksie?

  mat. prasowy Też, ale „Błogosławieni czystego serca”, to idea życia, która dotykać powinna całego człowieka.

Bycie przejrzystym, jasnym, przeźroczystym, wybielonym, o nowym sercu, oglądającym Boga twarzą w twarz, to tematy które wypełnią tegoroczne XIX Sercańskie Dni Młodych. Będziemy chcieli przez te dni stać się ludźmi czystymi w relacji do samych siebie, do naszego otoczenia, do tych, których kochamy i chcemy pokochać. Poznamy ludzi, którzy o czystość rozumianą jako prawda, wiara, miłość walczą i dbają na co dzień.

Sercańskie Dni Młodych, które odbędą się w Pliszczynie k. Lublina w  dniach 2-7 lipca, to także możliwość poznania młodych z całej Polski, to zabawy, sport, warsztaty (szykujemy parę nowości!), to okazja do rozmowy z kapłanami, siostrami zakonnymi i ludźmi, dla których Jezus Chrystus jest inspiracją każdego dnia.

Zaprosimy Cię do naszej domowej kaplicy z Najświętszym Sakramentem i pod wiatę do wspólnego radowania się Bogiem przez śpiew, taniec, modlitwę i ciszę.

Wszystkie informacje dotyczące imprezy zamieszczane są na bieżąco na stronie internetowej www.sdm.info.pl

Wystąpi na niej m.in. Armia Dzieci:

ArmiaDzieci Jesteś życiem mym - ARMIA DZIECI

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA, NAUKA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie