XVII Poznańskie Dni Książki (nie tylko) Naukowej

Rozszerzenie formuły o książki popularnonaukowe to nowa propozycja XVII edycji Poznańskich Dni Książki (nie tylko) Naukowej, które 9 października rozpoczną się w stolicy Wielkopolski. W trzydniowej imprezie weźmie udział ponad 50 wydawnictw.

"Chcemy od tego roku promować też książki popularnonaukowe. Zależy nam, aby ta impreza targowa dotarła do szerszego grona odbiorców, dlatego nie zmieniając znanej od 17 lat marki dodaliśmy w nawiasie słowa +nie tylko+" - powiedziała w środę na konferencji prasowej dyrektor Wydawnictwa Naukowego UAM Marzena Ledzion-Markowska, współorganizator imprezy.

W związku z rozszerzeniem formuły targów zorganizowany został Konkurs na Najlepszą Książkę Popularnonaukową, nad którym patronat objął prezydent Poznania.

Ponadto, podobnie jak w latach ubiegłych, także w tym roku targom będą towarzyszyć dwa konkursy: Konkurs na Najlepszą Książkę Akademicką oraz Konkurs Stowarzyszenie Wydawców Szkół Wyższych na Najlepszy Podręcznik i Skrypt Akademicki. Wyniki wszystkich konkursów zostaną ogłoszone pierwszego dnia targów.

Podczas trzydniowej imprezy - od 9 do 11 października - oprócz prezentacji dorobku wydawnictw naukowych i popularnonaukowych, których ma być ponad 50, odbędą się panele dyskusyjne, spotkania z autorami książek i koncerty.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie

    Forum: ostatnio poruszane wątki