Golgota Młodych

22-26 sierpnia 2014. W drogę do miejsca, w którym możesz dotknąć, doświadczyć, poczuć Boga, zapraszają kapucyni z Serpelic nad Bugiem.

Kiedy: 22-26 sierpnia 2014

Gdzie: Serpelice nad Bugiem

Szczegóły: www.golgotamlodych.pl

Golgota Młodych to Ogólnopolskie Spotkanie Młodzieży w Serpelicach nad Bugiem, organizowane przez Zakon Braci Mniejszych Kapucynów Warszawskiej Prowincji. Co roku uczestniczy w nim ok. 900 młodych ludzi z całej Polski. Jest organizowane z myślą o młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów poszukujących wartości chrześcijańskich, a przede wszystkim spragnionych żywej relacji z Bogiem. Hasło tegorocznego spotkania brzmi: „Wędrowcy do świtu”. Organizatorzy wyjaśniają, że w tym roku Golgota Młodych odbędzie się w 5 etapach – jakby drogach: wody, wina, słowa, światła i chleba. I zapewniają: możecie się spodziewać wielu nowości i dynamiki. Każdy wieczór będzie się kończył czymś niezwykłym, ale także każdy dzień będzie inny. Gościem spotkania będzie Anna Golędzinowska.

Szczegółowy program znajdziesz na stronie: http://www.golgotamlodych.pl/informacje/plan-dnia.

 

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie