Campo Bosko 2014

21–24 sierpnia 2014. Tegorocznemu Salezjańskiemu Spotkaniu Młodzieży towarzyszy hasło: „E-migranci. Nasza Ojczyzna jest w niebie”. Na uczestników czekają spotkania z ciekawymi ludźmi oraz dobre koncerty.

Kiedy: 21-14 sierpnia 2014

Gdzie: Czerwińsk nad Wisłą

Szczegóły: www.campo.bosko.pl.

Campo Bosko to trwające 4 dni ogólnopolskie spotkanie młodzieży organizowane przez Salezjanów, które ma już 20-letnią tradycję. Do Czerwińska nad Wisłą zjeżdża się zwykle od 500 do 800 młodych osób, którzy mają okazję słuchać konferencji, rozwijać swoje zdolności i talenty w ramach różnego rodzaju warsztatów oraz bawić się podczas wieczornych koncertów.

Wśród gości Campo Bosko pojawią się znane osoby ze świata nauki, kultury i sztuki. Swoją obecność potwierdzili dr Jacek Kurzępa – socjolog młodzieży, Darek Malejonek – muzyk zespołu Maleo Reggae Rockers, raper Peja, aktorka Patrycja Hurlak, dziennikarz Jacek Porzeziński i wielu innych ciekawych gości. Wśród zespołów będzie można usłyszeć m.in. Tabu, New Life M, czy też rapera Tadka w koncercie Tajne Komplety. W ramach warsztatów można rozwijać zarówno swojego ducha jak i  ciało. Oprócz warsztatów z medytacji ignacjańskiej, modlitwy, odbędą się warsztaty Muay Thai prowadzone przez mistrza świata Maćka Skupińskiego, warsztaty plastyczne, filmowe, dziennikarskie i wiele innych. Pełną propozycję warsztatów oraz program imprezy można znaleźć na stronie www.campo.bosko.pl.

W imprezie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16. rok życia. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i wysłanie zgłoszenia, które można znaleźć na stronie Campo Bosko.  

«« | « | 1 | » | »»
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie