Czy Wielki Post musi być smutny?

Czyli diabelskie pokusy, grzechy o które się potykamy, jałmużna i obowiązkowa spowiedź.

Chcesz miło i pożytecznie spędzić wielkopostny czas z rodziną lub znajomymi? Zagraj w „WIELKI POST” wcielając się w jedną z wybranych postaci ekipy HOLY WINS!

„Holy Wins” to rodzinny projekt darmowych, familijnych gier planszowych nawiązujących do tematyki biblijnej i wartości chrześcijańskich. Serię planszówek otwiera gra „WIELKI POST”, w której gracz poznaje i wciela się w postać wybranego świętego z grona Holy Winners.

Wielkopostna planszówka rozpoczyna się w Środę Popielcową, a kończy na Niedzieli Zmartwychwstania. Oczywiście po drodze graczy czeka wiele wyzwań, które trzeba pokonać aby zakończyć grę. Mamy, więc diabelskie pokusy, grzechy o które się potykamy, jałmużnę i obowiązkową spowiedź. Ale mamy także możliwość spełniania dobrych uczynków, które pomagają nam szybciej pokonać wyznaczony dystans.

Prosta chrześcijańska gra dla małych i dużych
Aby zagrać w WIELKI POST wystarczy wejść na stronę gry i pobrać planszę (plik PDF), którą można wydrukować w formacie A4 bądź A3, w domu lub w punkcie druku cyfrowego. Razem z planszą drukujemy instrukcję, w której opisano ciekawą i zabawną, a jednocześnie nieskomplikowaną dynamikę gry. Poza tym gracze potrzebują kostki, a najlepiej dwóch kostek do gry (do rzutów podwójnych) oraz pionków, które można zrobić domowym sposobem z czegokolwiek, choćby guzików. Gra jest przeznaczona dla 6 osób, w wieku od przedszkolaka do seniora.  

Zabawa + wartości i ewangelizacja
„WIELKI POST” to połączenie domowej, familijnej rozrywki z elementem ewangelizacji. Kształtuje wśród dzieci postawę chrześcijańską. Uczy wrażliwości, miłości, szacunku, zachęca do dzielenia się z innymi. Wskazuje również pozytywne wzorce (postacie świętych). Może być wykorzystana zarówno w gronie rodzinnym, jak i podczas zajęć katechetycznych, jako element nauki poprzez zabawę.

Autorzy zapowiadają kolejne edycje ciekawych i wartościowych gier, które będą promować wartości chrześcijańskie i nieść misję ewangelizacyjną w formie przystępnej również dla najmłodszych.

Graj ze FREE i podaj dalej…
Gra WIELKI POST, jak i kolejne gry, które będą się ukazywać na stronie Holywins.pl są bezpłatne. Osoby, które chciałyby finansowo wesprzeć rozwój projektu mają możliwość przekazania autorom dobrowolnej darowizny. Warto też zainteresować jego ideą bliższych i dalszych znajomych. A zatem: rodzice i dzieci - życzymy Wam dobrej i wartościowej zabawy.

«« | « | 1 | » | »»
Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg
Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie