• Irena
  16.11.2010 12:15

  W ogóle Holandia kojarzy mi się z tulipanami, które są moimi ulubionymi kwiatami. Mam więc swój do niej sentyment ("pachnący" i "kwitnący").

 • Kamil
  20.11.2010 13:58
  A mnie Holandia kojarzy się ze wszechobecnym zapewne zapachem palonych wszelkiego rodzaju odmian konopi. Jeśli badania naukowe potwierdzają, że legalne np. w Polsce narkotyki takie jak tytoń czy alkohol sieją zniszczenie, spustoszenie społeczne, a zwłaszcza zdrowotne o wiele większe niż marihuana, posiadająca właściwości przeciwbólowe, czy w ogóle, jeśli nie lecznicze to przynajmniej ułatwiające normalne funkcjonowanie w wypadku takich chorób jak rak czy stwardnienie rozsiane to żałuję że tę roślinę traktuje się przez ustawodawców w niby to wolnych krajach na równi z groźnymi rzeczywistymi narkotykami a groźniejsze rzeczywiste narkotyki nie mają tego miana... Coś jest nie tak, Prawda nas wyzwoli.
  "I stworzył Bóg wszelkie rośliny zielone..." (Rdz)
Dodaj komentarz
Gość
  Nick (wymagany lub )

  Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

  Rozpocznij korzystanie