Podejmowanie decyzji

Podejmowanie decyzji
20 Października 09:17
Poznań, Poradnia Psychologiczno Duchowa "Vinea", ul. Szewska 18 a Fundacja Jezuickiego Ośrodka Kultury i Rozwoju Vinea

Stojąc przed ważnymi decyzjami w życiu, często jesteśmy zagubieni, bo wybór jednego oznacza odrzucenie innych możliwości. Świat oferuje nam tak wiele, że często mamy problem z podjęciem decyzji. Tym, którzy pragną do tego procesu zaprosić Pana Boga, proponujemy warsztat oparty o ignacjańskie metody rozeznawania.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Wola Boża a nasze pragnienia, pory wyboru - jak znaleźć właściwy czas, rozeznawanie duchowe - jak korzystać z dobrych podpowiedzi

Termin: 20 października

Opis: Stojąc przed ważnymi decyzjami w życiu, często jesteśmy zagubieni, bo wybór jednego oznacza odrzucenie innych możliwości. Świat oferuje nam tak wiele, że często mamy problem z podjęciem decyzji. Tym, którzy pragną do tego procesu zaprosić Pana Boga, proponujemy warsztat oparty o ignacjańskie metody rozeznawania. Będziemy mówić o tym jak ma się wola Boża do naszych pragnień, przedstawimy sposoby, które stosuje Pan Bóg i Szatan, by nam podpowiadać w życiu, pokażemy w jaki sposób podejmować decyzje w zależności od naszego stanu duchowego i porozmawiamy o roli wolności wewnętrznej w poszukiwaniu tego co da nam szczęście. Spotkanie poprowadzą s. Ala i s. Ewa, które na co dzień towarzyszą młodym osobom w duchowej drodze. Podzielą się one swoimi własnymi doświadczeniami w szukaniu swojego miejsca w świecie.

Dla kogo warsztat ?
Osoby, które stoją przed ważnymi decyzjami: wybór drogi życia, studiów, poważne zmiany czy wyjazdy.

Korzyści jakie można uzyskać poprzez uczestnictwo w warsztacie.
Podczas warsztatu będzie możliwość poznania konkretnych narzędzi, które zostawił nam św. Ignacy Loyola i które od wieków służą do tego, by usłyszeć głos Boga i w wolności za nim pójść. Będzie też okazja do osobistej refleksji oraz rozmów z osobami, które również stoją na życiowych skrzyżowaniach.

czas trwania : sobota 9.00- 17.00

miejsce: Poradnia psychologiczno- duchowa VINEA , Szewska 18a

koszt : 100 zł

Prowadząca: s. Alicja Banach rscj, s. Ewa Bartosiewicz rscj

Dodatkowe informacje i zapisy (formularz) na stronie www.vinea.org.pl

Rozpocznij korzystanie