Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego

Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego
1 Lipca 16:00
Gdańsk Sobieszewo Fundacja Radość Ewangelii

Jeśli wydarzyło się coś trudnego w Twoim życiu i doświadczasz, że nie potrafisz sobie poradzić ze zranieniami i swoimi emocjami, to te rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego są właśnie dla Ciebie! Wiele osób doświadcza cierpienia w różnych obszarach życia. Wielokrotnie ktoś lub coś w nas uderza tak mocno, że nie jesteśmy w stanie normalnie żyć. Czasami nie potrafimy dokładnie nazwać tego “wroga”, który nas wewnętrznie niszczy. Czujemy też, że nikt nas nie rozumie, że zniszczenia są już tak wielkie, że nic się nie da zrobić.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Podczas Czasu Nadziei pragniemy stanąć wobec pytań:

- czy ja mam prawo do miłości?
- co może być źródłem mojego „rozsypania”, mojej depresji?
- jak radzić sobie z trudnymi emocjami?
- jak poradzić sobie z krzywdą, której doświadczyłam/em?
- co zrobić z relacjami, które są dla mnie trudne, które mnie ranią?
- co daje przebaczenie?
- skąd czerpać siłę do zmiany?
- czy może być inaczej?
- jaki ja mam na to wpływ?
i otworzyć się na łaskę uzdrowienia wewnętrznego.

Rekolekcje zawierają w swojej tematyce 5 kluczy Neala Lozano.

Będzie to czas na konferencje, modlitwę, spotkania w małych grupach a także na kawę.

Świadectwa z poprzedniego Weekendu Nadziei można przeczytać tutaj.
Z uwagi na tematykę weekendu, zarówno prowadzący, jak i uczestnicy zobowiązują się do dyskrecji.

Informacje szczegółowe

Data: 1-4 lipiec (początek pn. godz. 16.00, zakończenie czw. godz. 12.00)
Miejsce: Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy w Sobieszewie
Warunki: noclegi w pokojach 2 osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie (od kolacji w pn. do śniadania w czw.), dostęp do lodówki i czajnika
Koszt pobytu i uczestnictwa: 340 zł (przy zgłoszeniu uczestnictwa do 12 maja) 370 zł (przy zgłoszeniu uczestnictwa w terminie późniejszym – jeśli będą wolne miejsca)
Zaliczka za uczestnictwo: 50 zł należy wpłacić w ciągu 5 dni od dnia otrzymania potwierdzenia przyjęcia.
Jeśli masz problemy finansowe – poinformuj nas, by nie były one przeszkodą w możliwości uczestnictwa.
Ilość miejsc ograniczona.

Potwierdzenie przyjęcia zostanie wysłane do uczestników mailem.

Ramowy program i szczegółowe informacje zostaną wysłane do uczestników mailowo najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem.

Formularz zgłoszeniowy https://radoscewangelii.pl/aktualnosci/weekend-nadziei-popekane-serce-i-co-dalej-droga-ku-wolnosci/

Rozpocznij korzystanie

Stosunki międzynarodowe i bezpieczeństwo

Mateusz89

Stosunki międzynarodowe i bezpieczeństwo

W ostatnich 70 latach wzrosła liczba ofiar cywilnych konfliktów zbrojnych. Konflikty stały się bardziej krwawe i przez to że nauka o stosunkach międzynarodowych została pomyślana jako kreująca podstawy zapobiegania konfliktom i zarządzania nimi można powiedzieć że ma na celu poznanie ich przyczyn i w ten sposób do ich ograniczenia. Generalnie należy przyjąć zasadę że ograniczenie liczby konfliktów i ofiar prowadzi do samoograniczenia przez państwa które stosują się do zasad prawa międzynarodowego i reguł dobra wspólnego społeczności międzynarodowej. Bezpieczeństwo państw zależy od cyklu siły i ich hegemonicznych poczynań. Kraje takie jak Polska mogą zapewnić sobie bezpieczeństwo tylko na dwa sposoby. Powinny wzmacniać własny potencjał obronny i wchodzić w relacje sojusznicze z potężniejszymi od siebie co jest realizowane przez rząd. Polska zbudowała przez ostatnie 30 lat silnie zinstytucjonalizowana architekturę bezpieczeństwa co przy amerykańskim parasolu ochronnym dla sojuszników z NATO daje stabilną możliwość rozwoju i zachowania integralności terytorialnej. Jednak nie należy zapominać że ideologia i dezinformacja stosowane na potrzeby wewnętrzne państw rewizjonistow ładu międzynarodowego kontestuja zastany porządek i próbują oslabiac spójność sojuszu. Na szczęście Sojusz na dzień dzisiejszy wydaje się trwałym komponentem architektury bezpieczeństwa państw Zachodu mimo amerykańskich rewizji co do wielkości potencjału państw NATO. Mobilizacja amerykańska ze strony administracji prezydenta Trumpa do wzrostu wydatków na zbrojenia powinna zapewnić państwom sojuszu pewną samowystarczalnosc w zapewnianiu sobie bezpieczeństwa. Polska wydaje się być państwem relatywnie bezpiecznym i stabilnym gospodarczo pod rządami PiS. Swój pierwszy wpis chciałbym zakończyć zaproszeniem do komentowania. Blog będzie dotyczył obrotu międzynarodowego i jako taki będzie poświęcony dyplomacji, bezpieczeństwu międzynarodowemu i ogólnie stosunkom międzynarodowym.

Jak dziecko

dróżka

Jak dziecko