„Droga życia” na Forum Filmów Nie-Zwyczajnych

„Droga życia” na Forum Filmów Nie-Zwyczajnych
12 Stycznia 18:30
Dobre Miejsce, Dewajtis 3 (wej.B), Warszawa Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury

Na kolejnym Forum Filmów Nie-Zwyczajnych w Dobrym Miejscu rewelacyjny film drogi.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Martin Sheen ("Czas Apokalipsy", "Infiltracja"), Emilio Estevez ("Młode strzelby") oraz Deborah Kara Unger ("Lokatorka", "88 minut") we wzruszającej i zabawnej opowieści o tym, że droga życiowa jest zbyt skomplikowana, żeby maszerować nią samemu.

Pokaz filmowy w Dobrym Miejscu zorganizowany w ramach CAMINO DAY, poświęconego tematyce dróg jakubowych .

Spotkanie filmowe tradycyjnie poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości jak również wykładowca PWTW.

OPIS FILMU:
Tom (Martin Sheen) to amerykański lekarz, który nie może się pogodzić z tragiczną śmiercią syna. Daniel (Emilio Estevez) zginął w Pirenejach, pokonując Camino de Santiago, zwaną też Szlakiem Świętego Jakuba. Tom jedzie do Europy po szczątki syna. Na miejscu postanawia jednak przejść cały szlak, aby uczcić pamięć Daniela. To spore wyzwanie, droga jest bardzo długa, a Tom nie ma żadnego doświadczenia trekkingowego. Okazuje się jednak, że nie będzie mierzył się z tym wyzwaniem sam. Dołącza do niego Holender Joost, później Kanadyjka Sarah i irlandzki pisarz Jack. Każde z tej pozornie niedopasowanej, przypadkowej gromadki jest na życiowym zakręcie, każde poszukuje motywacji do mierzenia się z niespodziankami, jakie niesie przewrotny los.

12.01.2020 r. godz.: 18:30.
Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B
Bilety - w cenie 10 zł

Szczegóły: http://dobremiejsce.org/

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Rozpocznij korzystanie