Rekolekcje dla mężczyzn. Tajemnica i bogactwo męskiej duszy. 21-23 lutego Loretto koło Wyszkowa

Rekolekcje dla mężczyzn. Tajemnica i bogactwo męskiej duszy. 21-23 lutego Loretto koło Wyszkowa
21 Lutego 18:00
Loretto koło Wyszkowa Loretto

Na weekend rekolekcyjny do polskiego Loretto 21-23 lutego 2020 zapraszamy mężczyzn pragnących odbudowywać swą tożsamość według zamysłu Boga.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Współcześni mężczyźni zostali schwytani w pułapkę. Społeczeństwo, które sami współtworzą, z jednej strony wymaga od nich, aby byli wrażliwi, serdeczni i roześmiani, a jednocześnie wysyła ich na wojnę, gdzie mają wykazać się twardością, bezwzględnością i okrucieństwem. Dla współczesnego mężczyzny dylematem staje się wyzwanie: jak scalić w sobie przeciwstawne cechy osobowości? Być wrażliwym, czułym, wyrozumiałym, a zarazem pozostać silnym, pewnym siebie, stanowczym i odpowiedzialnym – to wyzwanie dla wielu mężczyzn staje się tym trudniejsze, że męskości nikt ich nie uczy, a fala krytyki świata męskiego narasta. Zapraszamy na rekolekcje podczas których odbędziemy wspólnie wędrówkę po poznawaniu męskiej osobowości i duchowości.
Rekolekcje odbywają się w Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto (60 km) od Warszawy.
Rekolekcje rozpoczynamy w piątek o godz. 18.00. Zakończenie w niedzielę o godz. 15.00. Rekolekcje prowadzą: ojcowie sercanie i siostry loretanki

Zapisy i informacja: e-mail: rekolekcje@loretto.pl tel.: 511 219 439, 29/741 17 87

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Rozpocznij korzystanie