12 Kroków do życia w Bogu

'12 kroków do życia w Bogu' to roczny, program rozwojowo - terapeutyczno - rekolekcyjny, realizowany w formie online'owych (Internetowych), cotygodniowych wideo spotkań w małej grupie (8-10 osób max), pomagający pogłębić relację z Bogiem, sobą samym i bliskimi. Rozwijający umiejętności psychospołeczne. Pomagający w uporządkowaniu życia. Umożliwiający głębokie poznanie siebie i sensu swojego życia. Przynoszący uzdrowienie 'chorych' mechanizmów działania i funkcjonowania. Pracujemy w oparciu o Pismo Święte, codzienny kontakt z Bogiem (w modlitwie) i aktualną wiedzę z obszaru psychologii i psychoterapii.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Jeśli:
- czujesz się bezradny/a w wielu sytuacjach (np. nie potrafisz stawiać granic, nie panujesz nad swoimi emocjami)
- doświadczasz nieuporządkowania w życiu (masz kłopot z właściwym odżywianiem się, pracoholizmem, zakupoholizmem itp)
- masz problemy w relacjach z bliskimi i w środowisku pracy (np. inni Cię denerwują, wykorzystują, nie szanują)
- nie widzisz sensu w życiu, doświadczasz smutku, lęków - pragniesz zmienić swoje życie, podnieść swoje umiejętności koherencji (dbania o dobrostan) i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, - chcesz pogłębić swoje relacje z Bogiem i żyć w wewnętrznym pokoju
ZAPRASZAMY Cię na warsztaty.

Aktualnie prowadzimy nabór do grup, które wystartują po 10 maja 2021:
PONIEDZIAŁKI (prowadzenie Magdalena Wołkowicz)
- Grupa dla PRZEDSIĘBIORCÓW 20.00 - 21.30
- Grupa dla KAŻDEGO 17.30 - 19.00
- Grupa dla kobiet z problemami w związkach 9.30 - 11.00
WTORKI i ŚRODY (prowadzenie Danuta Prot)
- grupa dla "MŁODSZYCH" (18-30 lat) wtorki, 17.30
- grupa dla KAŻDEGO, środy 18.15

KOSZT: 40 zł spotkanie, płatne raz w miesiącu (faktura), za tyle spotkań ile się faktycznie odbyło (w zależności ile np. poniedziałków wypada w danym miesiącu) + wpisowe 40 zł na materiały.

ZAPISY i INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE: biuro@cud.edu.pl, +48 608321293

Program oparty jest na:

-założeniach programu "12 kroków dla chrześcijan" (The Twelve steps A Spiritual Journey - Based on Biblical Techings), który ma swoje korzenie w 12 krokach dla Anonimowych Alkoholików
- koncepcji Jana Pawła II dotyczącego integralności ciała, duszy i umysłu człowieka "Człowiek czyli ten, kto zna samego siebie".
- Teorii Logoterapii Viktora Frankla (psychoterapeuty, twórcy trzeciego nurtu wiedeńskiej psychologii), który twierdził, że "motywacyjnym mechanizmem zdrowego psychicznie człowieka jest wola i sens życia".
- psychologii pozytywnej i terapii TSR (skoncentrowanej na rozwiązaniu), które koncentrują się na odkrywaniu mocnych stron, talentów i rozwijaniu umiejętności, które prowadzą do jak najlepszego życia.

Pracujemy w MAŁEJ GRUPIE 8 - 10 OSOBOWEJ, która jest pewnego rodzaju wspólnotą wspierającą się na drodze przemiany życia..Spotykamy się na wybranym komunikatorze przez cały rok. Pracujemy na materiałach kwestionariuszowych + materiałach audio i video, rozsyłanych mailowo w każdym tygodniu. Na każdy krok jest przeznaczone 3 do 4 tygodni pracy.

"Bezradność nie oznacza bezsilności. Nasza siła przemiany wypływa z Boga"

Prowadząca: Magdalena Wołkowicz Life & Business Advisor
- certyfikowany chrześcijański terapeuta, counsellor, doradca zawodowy. Założycielka C.U.Du. Życia - Chrześcjańskiego Uniwerystetu Dobrego Życia.Posługująca Modlitwą uwolnienia wg modelu 5 kluczy, w Domu Miłosierdzia przy parafii św Andrzeja Boboli na Rakowieckiej, w Warszawie https://dom.jezuici.pl/. Aktualnie we wspólnocie charyzmatycznej w Parafii Św Teresy od Dzieciątka Jezus, wcześniej (przez 30 lat) we wspólnocie neokatechumenalnej w kościele Św. Anny w Warszawie.
Więcej informacji: www.magdalenawolkowicz.pl

Danuta Prot - etnolog, pedagog i teolog; wolontariuszka misyjna w Peru; doradca psychologiczny (studium SPCh); kierownik duchowy podczas rekolekcji ignacjańskich, prowadząca rekolekcje, dni skupienia, katechezę dla dzieci i rodziców oraz przygotowania do sakramentów inicjacji chrześcijańskiej dla dorosłych; trener prowadzący warsztaty rozwojowe; mówca, lider i mentor w organizacji Toastmasters.

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Rozpocznij korzystanie

Forum: ostatnio poruszane wątki