Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego “PINOKIO, czyli o… przemianie SERCA”

Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego “PINOKIO, czyli o… przemianie SERCA”
31 Maja 17:00
Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy w Gdańsku Sobieszewie Fundacja Radość Ewangelii

"PINOKIO, czyli o… przemianie SERCA” to rekolekcje o naszej podstawowej tożsamości, jaką jest człowieczeństwo Historia bajkowego, drewnianego pajacyka, to obrazowo napisana osobista droga dojrzewania i odkrywania piękna człowieczeństwa.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Niestety jednak czasami, w historii człowieka naznaczonej grzechem i zranieniami, między początkowym darem, a końcową pełnią daru… zionie przepaść.

Rekolekcje te pozwalają odrobinę zajrzeć w tą własną przepaść serca i postawić kolejny krok na drodze do pełniejszego człowieczeństwa.

Naszym wzorem dojrzałego człowieka jest Jezus Chrystus, który zawsze jest z nami i dźwiga nas w drodze do poznania prawdy o człowieku duchowym, czyli o „dziecięctwie Bożym”.

Podczas tych rekolekcji, historia pajacyka pomoże nam przyjrzeć się różnym formom zniekształcenia serca, którego mogliśmy doświadczyć w swoim życiu, aby odkryć, jaka jest nadzieja i narzędzia do zmiany.

Celem rekolekcji jest spotkanie z sercem Boga, otwarcie się na uzdrowienie w Duchu Świętym i na przemienienie w Chrystusie.

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Rozpocznij korzystanie