XI Koncert Organowy na Bielanach

XI Koncert Organowy na Bielanach
12 Maja 16:00
Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3, wejście B, aula AKW, Dobre Miejsce

Akademia Katolicka w Warszawie i Katolickie Centrum Kultury "Dobre Miejsce" mają zaszczyt zaprosić Państwa na XI koncert z cyklu: Koncerty Organowe na Bielanach. Wystąpią Magdalena Małyjurek oraz Andrea Duda.

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

XI Koncert Organowy na Bielanach:
MIEJSCE: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B
TERMIN: 12.05.2024 r. godz.: 16:00
WSTĘP WOLNY

Magdalena Małyjurek – urodziła się w 2005 r. Uczennica Diecezjalnego Instytutu Muzyki Koscielnej w Opolu w klasie organów mgr. Tomasza Niestroja oraz w klasie akompaniamentu liturgicznego mgr. Łukasza Mandoli. Laureatka drugiej nagrody w X Ogólnopolskim Konkursie Organowym w Tarnowie.

REPERTUAR:
- John Stanley – Voluntary in a Op. 6 nr 8
- Léon Boëllmann – Suite Gothique op. 25


Andrea Duda - urodziła się w 2004 r. w Prudniku. Absolwentka Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej w Opolu w klasie organów mgr. Tomasza Niestroja oraz w klasie gry liturgicznej mgr. Łukasza Mandoli. Laureatka pierwszej nagrody VII Międzynarodowego Festiwalu Młodych Organistów w Opolu w kategorii literatura organowa oraz drugiej nagrody w kategorii akompaniament liturgiczny z elementami improwizacji, otrzymała wyróżnienie w X Ogólnopolskim Konkursie Organowym w Tarnowie. Uczestniczyła w kursach interpretacji muzyki organowej prowadzonych m. in. przez T. Thona, M. Rupprechta i W. Böniga. Obecnie kontynuuje naukę gry na organach na toku podyplomowym w DIMK w Opolu w klasie organów mgr. Tomasza Niestroja.

REPERTUAR:
- Johann Sebastian Bach – Preludium i fuga c-moll BWV 549
- Jean-Adam Guilain – Suite du 2me ton (Basse de Trompette, Trio de Flûtes, Dialogue)
- Jehan Alain – Première Fantaisie

www.dobremiejsce.org

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Rozpocznij korzystanie