Spływ kajakowy ojca z synem lub córką

Spływ kajakowy ojca z synem lub córką
22 Czerwca 18:00
Resko Fundacja Przystań i Walcz

Tygodniowy spływ kajakowy ojca z synem lub córką Trasa: spływ Regą do Bałtyku, średnio 5h płynięcia dziennie Rozpoczęcie: sobota, 22 czerwca 2024, godz. 19:00; Zakończenie: czwartek, 27 czerwca 2024, ok. godz. 18:00 Miejsce zbiórki: Żerzyno, Doświadczenie: dla początkujących oraz doświadczonych, rekomendowany wiek dziecka min. 7 lat Charakter: spływ bezalkoholowy

Zapowiedzieli swój udział

Pobieranie... Pobieranie...

Przygoda szyta na miarę prawdziwych mężczyzn chcących przeżyć niezapomniany czas ze swoim dzieckiem. Spływ dla ojców z synami lub córkami to:

6 dni bycia z dzieckiem sam na sam, inwestując we wzajemną więź i budując wspomnienia, które zostaną z Wami na zawsze. Namioty, ogniska, przekąski survivalowe – dzieci to uwielbiają!
5 dni płynięcia niebanalną rzeką – piękną Regą, która poprzez pola i lasy zaprowadzi nas wprost do morza!
Kilka godzin rozmów w męskim gronie o wyzwaniach związanych z rodzicielstwem, zbliżające uczestników do siebie i inspirujące do walki o to, co najważniejsze w życiu.
Nieskrępowany czas zabaw terenowo-integracyjnych dla dzieci i młodzieży pod okiem naszych animatorów.
Konkursy, niespodzianki i prezenty dla każdego z uczestników.
I to, co najważniejsze – niezapomniany wzrok dziecka, mówiący: „Tato, dzięki!”„Czas spędzony tylko we dwoje dał mi pełną wyłączność na miłość i gesty córki przez te kilka dni. A ja miałem okazję dotrzymać każdej najmniejszej obietnicy i z uwagą odpowiedzieć na każde pytanie.”
(ojciec, 2023 r.)

Wiara_wesprzyj_750x300_2019.jpg

Rozpocznij korzystanie