Reklama! banner 468x60 expand
Ma podążać za scrollem. Banner 468x60, który po najechaniu myszką rozwija się w dół, do rozmiarów 468x240, pikseli. Po zdjęciu kursora myszy wraca do swojego rozmiaru. Wyceniany za 1000 odsłon. Format gif,jpg,swf

W drodze do Rio

Nie masz pomysłu na tegoroczne wakacje? Chcesz doświadczyć niesamowitych wrażeń, nawiązać nowe, wartościowe przyjaźnie?

  mat. prasowy Zapraszamy Cię do Płocka na V Festiwal Młodych - wydarzenie, które na długo pozostanie w Twojej pamięci.  

Do tej pory gościliśmy już w Płońsku, Pułtusku, Ciechanowie i w Madrycie (w ramach Światowych Dni Młodzieży). Teraz czas na Płock!

Festiwal Młodych „W drodze do Rio” odbędzie się w dniach 4-8 lipca. W programie między innymi codzienna Eucharystia, nabożeństwa i czuwania, grupy dzielenia, pokazy filmów oraz warsztaty, musical „Młodzi, gniewni, pozytywni” i liczne koncerty.

Wystąpią: Enej, Luxtorpeda, Chajjim, Viola Brzezińska i La Pallotina.

Więcej na www.festiwal2012.pl

sgsgqa La Pallotina - Niech się cofnie czas

«« | « | 1 | » | »»

TAGI| KULTURA

Dodaj komentarz
Gość
    Nick (wymagany lub )

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    Rozpocznij korzystanie